adam kaporayı geri istiyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erkan34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnsan gibi istemiyorsa vermem hayatta. Gözünün önünde yakarım ama genede vermem.

zaten adam arabayi alamiyorum diyince hesap numarami yaz parayi ona gönder diyince çok kizdim

emri vaki yapmış boşver Erkan göndermemk ile iyi yapmışın içinde şüphe kalmasın bu işlerde biraz insanlıkta önemli hem karşı tarafı zor durumda bırakıyorsun hemde para istiyorsun kendisinin ilk başta kardeşim kusura bakma arabanı alamadım ama bu kaporada sende kalsın bari demesi lazımdı sonuçta milyarlar değil altı üstü 100 tl

emri vaki yapmış boşver Erkan göndermemk ile iyi yapmışın içinde şüphe kalmasın bu işlerde biraz insanlıkta önemli hem karşı tarafı zor durumda bırakıyorsun hemde para istiyorsun kendisinin ilk başta kardeşim kusura bakma arabanı alamadım ama bu kaporada sende kalsın bari demesi lazımdı sonuçta milyarlar değil altı üstü 100 tl
evet abi çok haklısın göndermicem 1 hafta beklemişim başkası olsa 1 gün bekler.

Ben olsam verirdim . 100 lira ne seni zengin eder nede o nu fakir, ama haram ederse ne sana ne ona o paranın hayrı kalır. Adamda keyfinden değil kendi arabasını satamadığı için alamamış arabanı zaten.

bu şartlarda verilmez, piyasının ne halde olduğu belli üstelik.
seni 1 hafta bekletmiş, ayrıca istem tarzı da cabası. ama içim rahat etmez diyorsan ver.
Çünki verirsen hatırlamazsın ama vermeyip kafana takılırsa... 100 liraya değmez o da.

Ben olsam verirdim . 100 lira ne seni zengin eder nede o nu fakir, ama haram ederse ne sana ne ona o paranın hayrı kalır. Adamda keyfinden değil kendi arabasını satamadığı için alamamış arabanı zaten.
aykalım tamam doğru söylüyorsunda sonuçta para önemli değil önemli olan benim aracı satmam zaten beni biri aradı ve ona arabayı sattım dedim belkide o arayan şahış alacaktı sonuç olarak kapora benim aracı satmamı engelledi

Geri