adam kaporayı geri istiyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erkan34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aykalım tamam doğru söylüyorsunda sonuçta para önemli değil önemli olan benim aracı satmam zaten beni biri aradı ve ona arabayı sattım dedim belkide o arayan şahış alacaktı sonuç olarak kapora benim aracı satmamı engelledi

Wallahi erkan o benim görüşüm tabiki sende kendine göre haklısın ;)

valla aradıım veremem dedim okey dedi bilmiyorum kafam karıştı fikrim değişirse ararım al derim

valla bencede 100 lira neyki,ama isteyiş tarzı da önemli..
ben olsam vermezdim giderdim bi fakire verirdim..
nasıl olsa bleş para..

ya sonuçta kapora geri talep etmemesi gerek.. veriyoken gözden cıkarması gerek..

senin insiyatifindir geri ödemesi..

ortada bir saygısızlık olmuş.. öbür tarafta görüş falan demiş hatta.. şahsen ben hic bir haramlık görmüyorum.. eğer huzursun olursan.. al 3-5 fakiri yada sokak cocugunu götür biyerde yemek yedir o 100 ytl yi öyle harca

OAG de aynı şeyi söylemiş :)

çok duygusal yazmış herkes.. erkan kaporayı almış bu ne demek ben senin aracını aldım kimseye satma demek..üstelik satın almak için arayanda olmuş geri çevirmiş...adamda zaten kaporanın yanacağını bildiği için son bi hışımla erkana sert çıkmış hesabıma göndeer parayı gibilerindenki korksun gibilerinden bi şekil yapayım demiş ucuz numaralar bunlar tabi...sonuç olarakta ticaret kurallarına aykırı bir davranışta değil erkanın yaptığı ananın ak sütü gibi helal kardeşim 100 liran istediğin yerde harca

Geri