adam kaporayı geri istiyor

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu devirde artık hiçbişeye hiçkimseye güven kalmamış 0km arabanın bile boyalı çıktığını gördükten sonra ben kendi arabama senelerce binmeye daha razıyım satarsamda tikopara getiren alsın yoksa satmam kaporada senin insiyatifine kalmış erkan abi ama gerçekten bu iş çocuk oyuncağı değil adam sözünde durmadıysa verme.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
ticari ahlak açısından vermemeniz gerekir.ahlaken zaten sizin hakkınız.dinen fazla bilgim yok ama aracınızın başkasına satışını engelleyip sizi zarara soktuğu için (kismetinize mani olduğu için) size helaldir.ben olsam vermezdim.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence verme benim bildiğim kadarıyla satıcı vazgeçerse kaporanın iki katını müşteriye vermek zorunda alıcı vazgeçerse de kaporası satıcıda kalır. otopazarının broşüründe yazıyordu.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm yorum yapan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim sonuç olarak 100 tl beni zengin etmez ama ben parayı çoktan yedim :) tüm tanıdıklarıma ve arkadaşlarıma danıştım ve hepsi o para bana helal ve geri verme dedi sonuç olarak para artık yok tekrar teşekkürler . SAYGILAR .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tüm yorum yapan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim sonuç olarak 100 tl beni zengin etmez ama ben parayı çoktan yedim :) tüm tanıdıklarıma ve arkadaşlarıma danıştım ve hepsi o para bana helal ve geri verme dedi sonuç olarak para artık yok tekrar teşekkürler . SAYGILAR .
Yorgan gitti kavga bitti:). Herşeyin hayırlısı kardeşim. Vicdanın rahat olsun.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Bu arada kapora alipta bu şekilde kendini sikintiya sokan arkadaşlar yapi kredi bankasi 4844 4........ Nolu hesabima yatirin ben hallederim :) :)

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam geçen sene opel combo alıcaktı(sıfır)500 lira kapora verdi adamlara..
sonra vazgeçti almaktan,kaporayı geri verdiler babama..
yani sıfır araç alırken kapora verdikten sonra aracı almaktan vazgecersen
adamlar veriyorlar mı parayı yoksa iyi niyetlerinden mi verdiler parayı?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapora geri alınmamak uzere verilir zaten. niye veresinki?

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam ben olsam vermezdim. adı üstünde kapora, o işten vaz geçtiysen kaporandanda vaz geçeceksin. ama için rahat etmiyorsa o kavata yine verme o parayı git bir fakire ver...

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, Üstü biyik Alti Sakal:)) sana verme diyen de ver diyende olur fakat sorun senin vicdaninla alakali Bana kalsa ver derim cünkü sonucta arabani satmak istiyorsun ve altindan Rüzgar geciyor.Böyle durumlarda bence kimsenin parasina ihtiyacin yok 100 lirayla zengin olmazsin;)