adam kaporayı geri istiyor

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar acikcasi ben olsam vermezdim !!!!!

100 lira icin degmez ne zengin olursun ne fakir cart curt bu kelimeler tamamen yanlis KAPORA KAPORADIR .. 500 lira olsa vermiycekmiydin ?!?!?

o para sana ananin ak sutu kadar helal arkadasim hiiic kafana takma...

kendine sunu soyle kardesim adam sayisal loto oyunadi ama tuturamadi :)

BU kadar BaSiT !!!

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam hemen havale ederdim. Hem para benden çıkmış olur, hem de güzelim Türk bankası 100 YTL'nin havale ücreti olarak 20 lira falan alır, karşı taraf da durduk yerde 20 TL zarara girer. Öteki tarafta bankayla hesaplaşsın artık :D

İkinci bir yöntem: Parayı vermem, gider mehmetçik vakfına bağışlarım, dekontu gönderirim.

Sonuçta kapora adı üstünde; sen arada arabayı satsaydın, aldığın parayı geri verecektin, e satmamışsın gene geri vermen isteniyor, e ben ne anlamadım o kaporadan. Sonuçta bu da bir nevi iş akti ve uyulmak zorunda.

Tamamen sizin kişisel görüşünüzle, karşı tarafın samimiyetiyle ilgili bir şey bu. Su içsin o arkadaş.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kapora alınmış fakat alışveriş alıcı yüzünden gerçekleşmemişse kapora satıcıda kalır.
yok eğer satıcı yüzünden satış gerçekleşmemişse satıcı alıcıya kaporanın 2 katını iade eder.
ben böyle biliyorum:)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam hemen havale ederdim. Hem para benden çıkmış olur, hem de güzelim Türk bankası 100 YTL'nin havale ücreti olarak 20 lira falan alır, karşı taraf da durduk yerde 20 TL zarara girer. Öteki tarafta bankayla hesaplaşsın artık İkinci bir yöntem: Parayı vermem, gider mehmetçik vakfına bağışlarım, dekontu gönderirim. Sonuçta kapora adı üstünde; sen arada arabayı satsaydın, aldığın parayı geri verecektin, e satmamışsın gene geri vermen isteniyor, e ben ne anlamadım o kaporadan. Sonuçta bu da bir nevi iş akti ve uyulmak zorunda. Tamamen sizin kişisel görüşünüzle, karşı tarafın samimiyetiyle ilgili bir şey bu. Su içsin o arkadaş.
bir dahaki buluşma içöin bankada da durabilir.Sucuk paramız:p

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arabay 100 lira kapora az zaten ama verip vermemek duruma göre değişir...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba alacagımız zaman adamın bırıne 300 tl kapora verdık adam arabamda boya yok dedı boya cıktı vuruk yok dedı 3 parca degısmıs babama bunları soyleseydı babam ona gore alır ya da almazdı ama adam yalan soyledı.babamda kaporamı alıyım dedı.adam vermem dedi 3 kişi adama bır yürüdük adam mecburen verdı parayı. :D