Allah sakaryalı opelcilere sabır ve bol para versin !!!!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta bir iş için Ankara'daydım, kardeşimde Adapazarın'dan yola çıktı Ankara'da buluştuk. Arabaları krank keçesinden yağ kaçırdığı için yolculukları biraz sorunlu olmuş. Ankara'da eski bir arkadaşın dükkanında aracın keçesini değiştirdik deneme yaparken bu sefer de otomatik şanzumandan yağ kaçağı başladı. Usta arkadaşa "bir yeri yaptın bir yeri bozdun" diye takıldım. Mecburen tekrar aracı söktük, tribün keçesinden yağ kaçırdığını gördük, keçe ve tribün burcunu (tribün, burcu tam olarak merkezlemiyordu) takım olarak değiştirmeye karar verdik, sonuçta iş hayırlısı ile bitti. Çıkan fatura önce enişteye biraz fazla gibi göründü ama (bence normaldi, çünkü ustadan memnun kalınca aradan motor bakımı da çıkardı :)) yola çıktığımızda aracını kendisi de tanıyamadı. Meğerse aracın şanzuman arızası uzun süredir varmış, ama Adapazarın'da çaresini bulamayınca o da aracı o şekilde kullanıyormuş. Aracın sağlıklı çalıştığını görünce Adapazarı'na kadar arkadaşa dua ede ede geldi. Müşteri memnuniyeti işte böyle bir şey.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi anlattığın gibi ustalara inan muhtacız..Adapazarı çakal yuvası olmuş iyice..Bir tane usta biliyorum oda yetkili serviste....

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adapazarında sanayıde tanıdık dukkanlar harıc selam vermeye bıle korkuyo ınsan bende arabayı alıp ılk sanayıye gırdıgımden berı bu korku var.bırde basıma gelen olay su oluyo genelde.usta araca bakar sen fıyat sordugunda hallederız der.yaptıktan sonra 100 lıradan assa bısey ıstemez.tabı ordan sonra gerı donusu olmadıgı ıcın rahat ınsanlar:) yetkılı servıste kapıyı sokturup gerı taktıdım sırf bu yuzden.cam plastıgı kırılmıs.ılk verdıklerı fıyatın 5 te bırıne kadar ındırım yaptılar ıstemıyorm dıyınce.sonradan ben uyuz oldum madem bu fıyata yapılıyodu ılk verdıgınız fıyat nedır dıye.ustanın verdıgı cvp bu parcayı yaptırcak paran yoksa bınme bu arabaya oldu.yorum sızın :)

abay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
terbiyesizlik abi ya ..

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir defa da ben uğramıştım yıllar önce tam bir hırsız

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar açık açık ya 0 km alıp servisle muhatap olacaksın yada 2. el alıp bizle akraba olacaksın diyorlar ....:(

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yaa sormayın ben sakaryadayım ve maalesef bir opel sahibiyim. geçen ismini vermeyeyim bir servise gittim yağ filtresini değiştirdi ve 1 lt yağ ekledi 80 ytl dedi ben filtrenin 20 ytl olduğunu biliyorum sağolsun buradaki ustalar artık bütün parçaları İstanbuldan direk ben alıyorum. (EPC3 aldım Cengizden birde TIS2000 oda yetmedi birde Tech2 sahibi oldum) neyse adam işçilik olarak 50 ytl alıyormuş nerede var böyle bir durum. yakında bir dükkan açıcam bunlara inat.
sizin yağ filtresi 20 tl değilki 5 lira siz yine pahalı alıyorsunuz orjinal satışı 5 lira

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burada mevzusu geçen Viyanalı Sami usta Vefat etmiştir...Bende geçmiş yazılarıma bakıldığında şikayet etmişimdir suratsız oluşuna ama şimdi anlıyorumki o tavrı yakalandığı amansız hastalıktan ötürüymüş..Allah rahmet eylesin..

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum geçmiş olsun,

ama adaparında madem bu kadar sıkıntı var. ben olsam arabaya atlat istanbula gelirim bakımlarda.

ama tabi araç pat diye arıza verincede bu olmuyor.