Anahtar çıkmıyor

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Okuyamadım az daha büyük yaz hele

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

KASTAMONULU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşimin başına geldi kontağı çıkaramamış ve direk bulunduğu yere yakın bi oto elektrikçiye götürmüş. Burç atıldığını sölemişti. Sorun çözülmüş ama bu seferde p harici her konumda stop edildiğini ve kontağın çıktığını belirtmişti.

Bana da o parçayı devre dışı bırakmayı Tavsiye ettiler fakat aracı satacağım için uygun değil hak geçer dedim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Oldu mu şimdi, işteyken yazdım belki birinin işine yarar dedim.
Forumda buyuk harf agresif, sinirli, bagirarak konusma tarzinda algi olusturuyo oyuzden

• Beğen
Tepkiler: Hasip

lazyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cümleten selamın aleyküm anahtar vermeme sorunu 1 aydır benim de başımda arkadaşlar başlangıçta tekrar çalıştırınca veriyordu biraz önce inatla vermedi 10 dakika uğraştım geri ileri yaptım hareket ettim sonunda alabildim. Aynı durumu yaşayanlar nasıl çözdüklerini yazabilirler mi?

lazyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntının beyinde şanzımanda ya da switchde olduğunu sanmıyorum çünkü ekranda P yazıyor yani araç park moduna alındığının farkında ancak gelin görün ki anahtarı vermiyor

Meteefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cümleten selamın aleyküm anahtar vermeme sorunu 1 aydır benim de başımda arkadaşlar başlangıçta tekrar çalıştırınca veriyordu biraz önce inatla vermedi 10 dakika uğraştım geri ileri yaptım hareket ettim sonunda alabildim. Aynı durumu yaşayanlar nasıl çözdüklerini yazabilirler mi?
Bende de aynı sorun mevcut. Aküyü değiştirdikten sonra 3-4 ay hiç bir sorun yaşamadım ama dün yine takıldı 15 dakika uğraştım yine de çıkmadı anahtar en son akü kablosunu çıkardım öyle aldım anahtarı bu gün ise yine takıldı kontağın olduğu yere biraz pas sökücü ve yağlayıcı sıktım direksiyonu sağa sola oynatırken aldım anahtarı. Çok can sıkıcı bir durum.

lazyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Napıcaz birader ben biraz önce aşağı inip yarım saat uğraştım 50 kere çalıştırıp kapatmışımdır sanırım sorunum vites topuzunda benim orijinal topuz soyulmuştu değiştirdim sanayiden topuzun önündeki vites değiştirirken bastığımız düğmeye sonuna kadar basınca veriyor dibine kadar köklüyorum 10-15 kez denedim vermediği olmadı. Son çare artık servise öptüreceğiz kendimizi. Su eksiltme için götürecektim bir de bu çıktı opel sen ne biçim bir arabaymışsın 2 yıl önce de piston kırmıştı aracı semt dışına bile çıkarmıyorum inanın.

Meteefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Napıcaz birader ben biraz önce aşağı inip yarım saat uğraştım 50 kere çalıştırıp kapatmışımdır sanırım sorunum vites topuzunda benim orijinal topuz soyulmuştu değiştirdim sanayiden topuzun önündeki vites değiştirirken bastığımız düğmeye sonuna kadar basınca veriyor dibine kadar köklüyorum 10-15 kez denedim vermediği olmadı. Son çare artık servise öptüreceğiz kendimizi. Su eksiltme için götürecektim bir de bu çıktı opel sen ne biçim bir arabaymışsın 2 yıl önce de piston kırmıştı aracı semt dışına bile çıkarmıyorum inanın.
Serviste bir çare bulabirirseniz bizi de bilgilendirin lütfen.