android tabanlı cihaz taktıranlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mcangar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

Arkadaşlar bende androidli oldum muhteşem bir alet tek kelimeyle süper ötesi bence fiyat gayet makul kısa zamanda bende bir video hazırlamayı düşünüyorum , kısa şunu söylemeliyim araçla entegrasyonu birebir uyumlu herkese tavsiye ederim.

okannacar link' Alıntı:
Arkadaşlar bende androidli oldum muhteşem bir alet tek kelimeyle süper ötesi bencme fiyat gayet makul kısa zamanda bende bir video hazırlamayı düşünüyorum , kısa şunu söylemeliyim araçla entegrasyonu birebir uyumlu herkese tavsiye ederim.
Hayirli olsun Okan Bey.
Videoyu bekliyoruz.

Ynt:

okannacar link' Alıntı:
Arkadaşlar bende androidli oldum muhteşem bir alet tek kelimeyle süper ötesi bence fiyat gayet makul kısa zamanda bende bir video hazırlamayı düşünüyorum , kısa şunu söylemeliyim araçla entegrasyonu birebir uyumlu herkese tavsiye ederim.
hangi cihazdan aldiniz acaba?  Bu aralar bende çok fazla istiyorum android.

Bende android cihaz düşünüyorum. Mümkünse banada ürün tavsiyesinde bulunablrmisiniz.

-AStRaMaNiA- link' Alıntı:
Bende android cihaz düşünüyorum. Mümkünse banada ürün tavsiyesinde bulunablrmisiniz.

Bu benim çektiğim video:
astra j android double din

Kafalık da aldım gayet memnunum. Çeşitli videolar var aynı cihazla ilgili.
Bu cihaz gayet iyi. Diğeri ise Necvox marka, başka yok Türkiye'de satan. Necvox'un cihazı, direksiyon kumandasını bile çalıştırmıyormuş. Bizim arkadaş illa Necvox alıcam dedi, gitti aldı 1700 lira para verdi, o kadar bekledi, arabayı bıraktı arabayı söktüler uğraştılar, cihazda hiçbirşey düzgün çalışmıyormuş, radyosu, direksiyon kumandaları, klima gösterge paneli, araç config ayarları hiçbirşey çalışmıyor. Necvox'tan uzak durun derim.

Site yönetimi link vermemizi yasaklıyor, özelden yazarsanız benim cihazı aldığım yeri paylaşabilirim.

Burdan yazamıyrsanız özelden ürün fiyatı ve diğer detayları bana söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

Geri