android tabanlı cihaz taktıranlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mcangar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: android tabanlı cihaz taktıranlar

ARKADAŞLAR BENİM CİHAZDA CD300 VAR ANDROİD UYAR MI HANGİSİNİ ALMALIYIM .YARDIM LÜTFEENNN

opelsizasla'nın cihazı ne ben anlamadım burada android satışı mı yapılıyor yoksa kastettiğiniz odak servisi mi?

dreamofice link' Alıntı:
opelsizasla'nın cihazı ne ben anlamadım burada android satışı mı yapılıyor yoksa kastettiğiniz odak servisi mi?

''opelsizasla'' diye çıkan kısım forum sisteminin firma ismini otomatik sansürleme durumu.  :)
Normalde mesaj içeriğinde opelsizasla diye bahsedilen kısımda bir firma ismi varmış ve sistemde sansür uygulamış.  :)

3G bağlantı yapılabiliyor mu birde güncelleme yapılıyor mu

MeRt link' Alıntı:
''opelsizasla'' diye çıkan kısım forum sisteminin firma ismini otomatik sansürleme durumu.  :)
Normalde mesaj içeriğinde opelsizasla diye bahsedilen kısımda bir firma ismi varmış ve sistemde sansür uygulamış.  :)

iyiymiş  :)

yani mahmutun cihazı olmuş opelsizasla'nın :D

Ahmet Bey'in aldığı cihazın aynısını inceleme fırsatı buldum. cihaz cd300'lere tam uyum sağlıyor. edition aracı olanlar alabilirler. 3g ile internete bağlanabiliyor yalnızca huaweinin 3g modemleri çalışıyor. wifi ile 3g modem aynı anda çalışmıyor. hangisini kullanacaksanız torpido içindeki usb kablodan değiştireceksiniz.

cihaz ile daha fazla bilgi için bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

açıklamam için teşekkürler.ahmet beye soralım o zaman en son  fiyat ne ve nerden  nasıl alabiliriz.birde arkadaşlar bu cihazın ekranı geceleyin gözü alıyor mu acaba yorar mı gözlerimizi kullanan arkadaşlar yazabilir mi

Geri