Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
Olay şu :
1.Bizim paramızla kendi adınıza oy toplamak için yardım ediyorsunuz.
2.Belediye'ye bu sen yaşlıları bedava otobüse bindirip paraları neden bizden alıyorsun
3.Kaçak su,elektirik kullananlara dava açıp paranı almıyosunda neden bunu namuslu bir şekilde yaşayan vadandaşa ödetiyorsun
4.Doğalgazdan soktuğun kazığı yazmıyorum bile :D:D:D
5.İt,çakalı azaltamıyosun üstüne üstelik İki tane oğlun var ikiside polat çakması artist artist belinde tabancayla gezen herkeze sataşan tipler
6.Bir fatura ödendiği halde neden 2 kere gelir.Ve ben bunun haksızlığını kazanmak için neden uğraşıyorum.Kendimi yoruyorum.
7.1 sene önce yapılan kaldırımlar sökülüp neden yeniden yapılır.Hangi akraban kaldırım mühendisi?

Bunlarım içerisinde en kızdığım yaşlıları bedava otobüs olayı. Sınırlama, ölçü, kıstas yok. Her yaşlıya otobüs bedava. Adam zengin veya 3-5 bin TL aylık geliri var ona da bedava, asgari ücretle geçinmeye çalışan bir vatandaş 2 gidiş, 2 geliş olmak üzere günde 4 defa otobüse biner, ama ona otobüs paralı. Garibim aldığı asgari ücretin bir kısmını ulaşıma verir. Seçim zamanı, kendi yandaşlarının hizmetleri için bedava otobüs tahsis eden mümin kardeşim İ.Melih nerede adalet, nerede hak. Devlete dünyanın SSK primi borcu var. Bazılarının çok sevdiği iktidar bu paraların peşine düşmez, bile bile bu paraların hiç edilmesine göz yumarlar, sonra da SSK batıyor diye emeklilik yaşını altmışlara dayarlar. Benim görüşüme göre, hırsızlığa göz yumanların hırsızdan hiç bir farkı yoktur+mutlaka onlarda bu paraların kıyısından köşesinden sebepleniyordur.

Son düzenleme:
m.gökçeği değişmeliydi, olmadı ankara...
yeni de ankaralılara hayırlı olsun, ne diyelim onların tercihi...

az kaldı hapsi boylıycak adi adam , artık hükümette koruyamıyacak duruma geldi bu adamı danıştay olaya el attı

MELİH GÖKÇEK'E SORUŞTURMA İDDİASIPAHALI DOĞALGAZ SAYACI YARGIYA MI GİDİYOR?

02.04.2009 10:54
sonkuuuddd.jpg
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında, 5 ayrı suçlama hakkında soruşturma başlattığı belirtiliyor.
ANKA'nın haberine göre, Gökçek hakkındaki açılan soruşturmaların nedenleri arasında Ankaralılara fahiş fiyatlarla doğalgaz sayacı satılması, imar değişikliğinde usulsüzlük, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni zarara uğratmak, yalan beyanda bulunmak, mal varlığını açıklamamak, kayınpederinin adını Akçokaca'da bir parka vermek gibi iddialar oluşturuyor.
Danıştay, yaklaşık bir yıldır Ankara'daki doğalgaz sayaçlarının değerinin üstünde satıldığı yönündeki iddiaların araştırılması için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan soruşturma talep etti.
İçişleri Bakanlığının soruşturma izni vermemesi üzerine ya0pılan itirazı değerlendiren Danıştay, olayın soruşturulması gerektiğini karar vererek, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na bir yazı gönderdi.
Yaklaşık 1 yıl önce başlatılan dosya incelemesi böylece İçişleri Bakanlığı'nın insiyatifinden çıkarak, doğrudan Memur Suçlarını soruşturmakla sorumlu savcının önüne geldi. Savcılık Büyükşehir Belediyesi'nde yapıldığı iddia edilen usulsüzlükleri kapsayan dosyayı inceleyerek soruşturmayı tamamlayacak.

Geri