Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
ülkemiz ve tüm başkanlarımız için hayırlara vesile olur inşaallah.. Kazanan Türkiye olsun..

sayaçlar yolsuzluklar davalar şantajlar daha aklıma gelmeyen birsürü olumsuz etken varken...gene i.melih aldı diyecek çok bişey bulamıyorum.sonuçta ankarada yaşamıyorum ama temiz siyaset için daha önce denenler değilde bir kez bile olsa mansur başkana şans verilmesini çok istemiştim.ama seçmen bu ne yapacağı belli olmaz beş yıl daha sabır hayırlısı olsun inşallah ankarada bazı şeyler değişir (zannetmiyorum ama)

Tam tahmin ettiğim sonuçlar. Neyse İstanbul içinde sevindim. Kadir Topbaş'ı severim. İleride İstanbul'a yerleşirsem, Kadıköy - CHP zaten :) Güneydoğu'da da yine doğru tahminler yaptım. DTP farkını konuşturmuş. Şanlıurfa, Batman, Diyarbakır, Hakkari...

Yanlışınız var arkadaşlar :D Seçimler 4 sene de bir yapılacak artık...Yani 4 sene kan kusturacağı kesin.3. Bir dünya ülkesinden pek fazla bir sonuç çıkmazdı da zaten

Ankaralılara hayırlı olsun mu desem, geçmiş olsun mu desem karar veremedim. Tr'de hem şikayet edip hem de aynı adaya oy veren başka bir il yoktur herhalde :)

memleketlerimize ve milletimize hayırlı olsun...Melih Gökçek e laf diyonuz Adana ne yapsın herif 25. seneye koşuyor...

Valla Herşey Ortada tv^lerdeki kadar Şikayet Edenler Olsaydı Melih Gökçek Nasıl Kazanırdı Seçimi...:D

Geri