Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
karbon kağıtlarını hazırlayın ankaralılar melih gökçek geliyor hepimizi üst üste koycak :D

memleketlerimize ve milletimize hayırlı olsun...Melih Gökçek e laf diyonuz Adana ne yapsın herif 25. seneye koşuyor...

Adana daha belli değil şu saat itibariyle akp öne geçmiş kıran kırana geçiyor seçim adanada ve açılmayan yaklaşık 50 yada 60 sandık varmış

İnsanlar Hakettikleri Kişilerce Yönetilirlermiş. Ankaralılar bu zihniyetle melihten daha beterlerine layık yazık oldu Mansur Başkana en azından bir şans verilmeliydi. melihinde karayalçınında ne halt oldugu belliydi keşke bu yeni yüze bir şans verilseydi ama dediğim gibi inş. ankara ve ankara halkı için hayırlısı olur

Son düzenleme:
neyse uzatmaya gerek yok. Israrla iddiada bulunan arkadaşlara geçmiş olsun... Melih yine kazandı. Hayırlı olsun...

Üzüldüğüm tek şey DTP'nin bu kadar çok ili almasıydı. Başka hiç bişeye üzülmedim seçimde... Zafer sarhoşuyum:D:D:D

yahu yine dilenci yaptılar 3 kişiden birini

verdiklerin sadaka dediler başbakana

başbakan dediki : Sadaka dinimizde var..

sen kimin parasıyla kime sadaka veriyosun "densiz"

http://www.helaletmiyorum.org/

ben bu adamlara hakkımı helal etmiyorum. sizde etmiyorsanız buyrun tıkılayın :D

internet helal etmiyorum heheheheh koptum yaaa :)

basarili baya

Olay şu :

1.Bizim paramızla kendi adınıza oy toplamak için yardım ediyorsunuz.
2.Belediye'ye bu sen yaşlıları bedava otobüse bindirip paraları neden bizden alıyorsun
3.Kaçak su,elektirik kullananlara dava açıp paranı almıyosunda neden bunu namuslu bir şekilde yaşayan vadandaşa ödetiyorsun
4.Doğalgazdan soktuğun kazığı yazmıyorum bile :D:D:D
5.İt,çakalı azaltamıyosun üstüne üstelik İki tane oğlun var ikiside polat çakması artist artist belinde tabancayla gezen herkeze sataşan tipler
6.Bir fatura ödendiği halde neden 2 kere gelir.Ve ben bunun haksızlığını kazanmak için neden uğraşıyorum.Kendimi yoruyorum.
7.1 sene önce yapılan kaldırımlar sökülüp neden yeniden yapılır.Hangi akraban kaldırım mühendisi?

Bunların cevabını istiyorum...

Kimse kusura bakmasın sözüm meclisten dışar

ŞU DÜNYA DA HACI HOCA'DAN KORKTUĞUM KADAR KİMSEDEN KORKMUYORUM...

Neyse Allah'ın bahşettiği nefesimizi boşuna harcamayalım :D:D

Geri