Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
.
Peygamberimiz: “İnsanlara merhamet etmeyen kimseye Allah da merhamet etmez.” buyurur.

Ne mutlu bana ki.. Bir çiftçiye ANANIDA AL GİT.. diyebilen bir hükümetin yönettiği bir memlekette yaşıyorum..

Yine Ne mutlu bana ki.. Başbakan aynı şehre gidecek diye aynı çiftçiyi evinden alıp 17 saat emniyette tutan bir zihniyetteki insanlar tarafından yönetiliyorum..

Allah hepinizden razı olsun..

Bu sefer melih çıkamayacak.. MHP tabanlı memleketini yüreğinden seven insanların sadece sağdan vazgeçmemek için oy verdikleri Melih'e rakip artık Mansur Yavaş var.. Haydi hayırlısı az kaldı seçimlere..

Sayalımmı burdan? :D 17.

Anketimiz: oylari gorelim MHP
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
30 23.62% CHP
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
60 47.24% AKP
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
34 26.77% Diğer
bar5-l.gif
bar5.gif
bar5-r.gif
clear.gif
3 2.36%
İddaa ediyorum türkiye genelinde hiçbir ilde böyle bir sonuç çıkmaz , sonucun bu derece farklı olma nelerdir sizce , benim yorumum yapılan seçim yardımları , aslında bi haksız rekabet var ortada , akp nin devletin bütcesini kendi çıkarlarına kullanması , benden aldıkları vergilerle kendi partilerin çıkarına yardım yapılması , haram zıkkım olsun hepsine hakkımı helal etmiyorum ve öbür tarafta sorucam hesabını
ikinci bir sebepte hali vakti biraz daha iyi olan insanların burda olması , en azından arabası var herkezin ,buda açlık sınırını üstünde olduğunu gösteriyor , yani akp oyu kimden alıyor aç ve fakirlerden ( neden çünkü adamın oyunu ssatın almak kolay )
3. bir sebepte eğitim seviyesi , yani herkez internet kullanıcısı , gazete okuyor , haber dinliyor ,dünyada neler olduğunun farkında

bu yazdıklarımı kimse üstüne alınmasın lütfen , benimkisi sadece bir tespit , yanlışım varsa düzeltin
en azından bu anket sonuncunun nedeni açıklayın ?

Anketimiz: oylari gorelim MHP
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
30 23.62% CHP
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
60 47.24% AKP
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
34 26.77% Diğer
bar5-l.gif
bar5.gif
bar5-r.gif
clear.gif
3 2.36%
İddaa ediyorum türkiye genelinde hiçbir ilde böyle bir sonuç çıkmaz , sonucun bu derece farklı olma nelerdir sizce , benim yorumum yapılan seçim yardımları , aslında bi haksız rekabet var ortada , akp nin devletin bütcesini kendi çıkarlarına kullanması , benden aldıkları vergilerle kendi partilerin çıkarına yardım yapılması , haram zıkkım olsun hepsine hakkımı helal etmiyorum ve öbür tarafta sorucam hesabını
ikinci bir sebepte hali vakti biraz daha iyi olan insanların burda olması , en azından arabası var herkezin ,buda açlık sınırını üstünde olduğunu gösteriyor , yani akp oyu kimden alıyor aç ve fakirlerden ( neden çünkü adamın oyunu ssatın almak kolay )
3. bir sebepte eğitim seviyesi , yani herkez internet kullanıcısı , gazete okuyor , haber dinliyor ,dünyada neler olduğunun farkında

bu yazdıklarımı kimse üstüne alınmasın lütfen , benimkisi sadece bir tespit , yanlışım varsa düzeltin
en azından bu anket sonuncunun nedeni açıklayın ?
Top geldi gene eğitim olayına dayandı. Eğitimin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Yanlız eğitmiş olmak için eğitim yaptırmak yanlış. Amaç kaliteli eğitim yaptırmak olmalı. Seçim nutuklarına kolayca kanmamalıyız, söylenen sözleri, verilen rakamları irdelemeliyiz. Ülkemizim İMF'ye kalan toplam borcu 8 milyar dolarcıkmış. 70 milyona bölünce yaklaşık adam başı borcumuz 114 dolarcık oluyor. Eğer ki ülkemizin borcu bu kadarsa bu cefakar vatandaş varını yoğunu satıp bu borcu iki günde öder. Diğer borçlarımızdan niye bahsedilmiyor. Yazın verilen rakamlara göre kişi başı borç 5000 dolar civarındaydı. Bu rakam da 70 milyonla çarpılınca 350.000.000.000 dolarcık ediyor. Yanlışım varsa düzeltin.

allaha yapılan günahları yaradan affedecektir ama kul hakkını zannetmem ...

Top geldi gene eğitim olayına dayandı. Eğitimin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Yanlız eğitmiş olmak için eğitim yaptırmak yanlış. Amaç kaliteli eğitim yaptırmak olmalı. Seçim nutuklarına kolayca kanmamalıyız, söylenen sözleri, verilen rakamları irdelemeliyiz. Ülkemizim İMF'ye kalan toplam borcu 8 milyar dolarcıkmış. 70 milyona bölünce yaklaşık adam başı borcumuz 114 dolarcık oluyor. Eğer ki ülkemizin borcu bu kadarsa bu cefakar vatandaş varını yoğunu satıp bu borcu iki günde öder. Diğer borçlarımızdan niye bahsedilmiyor. Yazın verilen rakamlara göre kişi başı borç 5000 dolar civarındaydı. Bu rakam da 70 milyonla çarpılınca 350.000.000.000 dolarcık ediyor. Yanlışım varsa düzeltin.

savaş abi cocuklarımıza , torunlarımıza bırakabileceğimiz birşey kalmadı ( hepis satıldı ) en son milli piyangoya göz diktilerdi allahtan engellendi , milli piyango para basıyor ve gelirini onca yardım kuruluşuna dağıtıryor ,inanın aklım mantığım almıyor , ben boşuna canımı sıkmışım cocuklarımıza bırakacak o kadar çok borcumuz varmış ki ;)

Allah cümlemizin yardımcısı olsun. Çocuklarımızın geleceği korkusu ile yaşamaktayız. Daha şimdiden 13 yaşındaki kızımın gelecek kaygısı yüreğime taş gibi oturuyor. Gözlerimizi kapatsak bu el kadar çocuk ne yapar diye düşünmekten kafayı yiyecek duruma geldim. Ayaklarının üzerinde durabildiğini bir görebilsem.:(

Allah cümlemizin yardımcısı olsun. Çocuklarımızın geleceği korkusu ile yaşamaktayız. Daha şimdiden 13 yaşındaki kızımın gelecek kaygısı yüreğime taş gibi oturuyor. Gözlerimizi kapatsak bu el kadar çocuk ne yapar diye düşünmekten kafayı yiyecek duruma geldim. Ayaklarının üzerinde durabildiğini bir görebilsem.:(

amin abi amin,işlerin böyle devam etmesi benide tedirgin ediyor nolacağız diye,şimdi sırada araba ve enn önemlisi evlilik var bu şartlar altında ikisinide düşünmüyorum Allah sonumuzu hayır etsin diyelim..:(

konu nerden nereye geldi yaaa,sadece oy vereceksiniz o kadar yani...
ben ankadara değilim ama gönlüm chp den yana,fakat yine gökçek kazanır gibime geliyor...

Geri