Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
fft20_mf196197.Jpeg

bizim anket pek gercekci değil galibaa :)

ceyhun "taraf" lı bir anket olabilir :D

oyum karayalçına.. yaşı yetenler o adamın ne kadar Türk olduğunu bilirler.. Ankara'da neler planladığınıda..

sadece 2 tanesini yazayım 1- Ankara'nın en güzel semti BATIKENT 2- METRO

bence belediyeciliği bilen almalı.. götürmeyi bilen değil..

aynı zamanda burda belediye seçimleri kanallı istanbulda olupta yok ülkücümüş yok sağcıymış atıp tutanlar neden provoke hareketler içindeler? Heycanınızı lütfen kendinize saklayın.. Burda sorun ANKARA' dır.

500 tane yaşlıya hizmet ettik.. gençlik merkezleri açtık orda herkezleri mutlu ettik diyen MELİH ciğimin..

ANKARA da su yokken 100 liralık vantuz bakımı yapmayıp binlerce metreküp suyu akıttığı günleri unutanların aklından şüphe ederim :D

mansuru hiç tanımıyorum ilk defa duydum.. ama ondan allah razı olsun beypazarını güzel biryere çevirmiş yeni gittim gerçekten çok güzel.. çok takdir ettim.. helal olsun o adama ankara'ya böyle hizmet verecekse eğer O olsun bu olsun farketmez MELİH gitsinde..

Son düzenleme:
Ben MHPli değilim eski bir CHPliyim. (Eski olması yeni açılımlarından kaynaklanıyor. Şu anda da aynı fikirde olduğum, sempati duyduğum hiçbir parti yok) Ama benimde oyun büyük ihtimal Mansur Yavaş'a olacak. Çünkü farklı biri. Belki Murat Karayalçın kadar silik ve güvensiz belki de Melih Gökçek kadar sömürücü. bilmediğmiz için Mansur Yavaş bu kadar sempatik geliyor. Beypazarı diyorlar, Beypazar'ı küçük biyer. orayı adam etmek kolay veya orda bozulmamak kolay çünkü fazla seçenek yok. Ama Ankara'nın tamamını alırsa bozulmayacağı Melih'ten beter olmayacağı ne malum?

Fikirlerim ne kadar yakın olursa olsun Murat Karayalçın gibi bana göre silik bi karakter Ankara'nın başına gelmemeli. Silikten kasıt Melih Gökçek gibi yırtık olması değil. Halkın karşısına çıkması ve adam gibi konuşmasıdır. Hergün en AZ 20 km yapan biri olarak söylüyorum Murat Karayalçın'ın hiçbir aktivitesini görmedim, kimseden de duymadım. Başkan olduğu sıralarda da şunu yaptı diye hiçbirşey duymadım. Sadece Melih Gökçek'in söylediği üzere büyükşehir belediyesinin borcunun yarısı Karayalçın'dan kalmadır demiş Karayalçın'da bunu kabul etti. bunu söylediğini duydum :)

Melih Gökçek için düşüncelerim 23 yaşındaki oğlunun 2 tane Transporter'la Ankara'da dolaşmasını görünce daha çok oturdu. Arkadaşımın babası bir mahallenin muhtarı. Kayıtlarını da bana gösterdi Melih Gökçek'in sağ kolunun adına tam 52 daire var. Ayrancı- Çankaya'da 52 daire ortalama 52*150bin lira eder. ki sadece bu bir mahalle bu sadece bizim görebildiğimiz. Kim belediye başkanı maaşıyla bu kadar gayrimenkul yapabiliyor? duyduğuma göre nakit olarak 9milyon dolar parası varmış Melih Gökçek'in! . Ankara'nın en işlek caddelerinden biri Güvenlik caddesi. Bu cadde Çankaya belediyesine bağlı olduğu için asfalt atılmıyor. tarladan farksız. Ama yeri gelince Ankara ile alakasız bir şehrin bir köyüne Ankara büyükşehir belediyesinin arabaları ile asfalt atılıyor.

Demem o ki Türkiye'de her zaman olduğu gibi farklı bi isim yükselirse ona oy verilir. Mansur farklı bir isim! Al birini vur ötekine!

Herkes ya Melih'den ya Karayalçın'dan şikayetçi arkadaşlar oylarımızı verelim Mansur'a bakın kimse tartışıyo mu onunla alakalı :)

En çok içimi sızlatan nedir biliyormusunuz? Yıllardır harabe gibi duran ATATÜRK kültür merkezine bir çivi bile çakılmadı, şehrin göbeğinde kaderine terk edilmiş durumda. Utanmıyorlar, sıkılmıyorlar. Kim ne derse desin bu iktidar, bu belediye halkı kucaklayamadı. Herkesin başkanı / başbakanı olamadılar.

melıh gokçek adam ankaranın kurdu akp ankarada kesınlıkle 1.

En çok içimi sızlatan nedir biliyormusunuz? Yıllardır harabe gibi duran ATATÜRK kültür merkezine bir çivi bile çakılmadı, şehrin göbeğinde kaderine terk edilmiş durumda. Utanmıyorlar, sıkılmıyorlar. Kim ne derse desin bu iktidar, bu belediye halkı kucaklayamadı. Herkesin başkanı / başbakanı olamadılar.

simdi bazi insanlar vardir akp yi dinci serihati getirmek istiyor diye sucluyolar. Onlara gore akp hep kotu oldugu icin ne yapsalar gozukmez gorseler bile gormemezlikden gelirler.. bilmem anlata bildim mi

walla siyaset konuşmak istemiyorum. ben melih'ten memnunum. yiyosa haram zıkkım olsun ama hizmet etti. kimse inkar edemez. kötünün iyisi...

karayalçın'ı günahım kadar sevmem... mhp'ye asla ama asla oy vermem. bana göre chp'ten daha kötü. chp'nin en azından ne olduğunu, b,r olay karşısında ne tepki verebileceğini kesitrebiliyoruz. ama mhp öle değil. bi bakıyorsunuz sağda bi bakıyorsunuz solda..

o yüzden herkes oyunu kullansın. sonuca saygı duysun.. milletin iradesi sonuçta...

daha fazla birbirinizi kırmayın boşuna... yiyen yiyo çalan çalıyo çalışan çalışıyo.. kalpleri kıran, kırılanlar biz oluyoruz...

ankete taraflı olabilir diyenler olmuş:D:D siz gidin cumhuriyet gazetesindeki anketlere bakın:D %100 doğru çıkıyo:D 22 temmuz seçimlerinde tecrübe ile sabittir:D:D ama hesapta ufak bi fark var sdc:D:D chp'nin oyunu 2'ye böl:D akp'yi 3 le çarp:D:D gerçek sonuçla birebir aynı çıkıyo:D:D:DD:D:D:D:D:D

simdi bazi insanlar vardir akp yi dinci serihati getirmek istiyor diye sucluyolar. Onlara gore akp hep kotu oldugu icin ne yapsalar gozukmez gorseler bile gormemezlikden gelirler.. bilmem anlata bildim mi
Dini veya şeriatı getirecekler diye AKP'yi suçlamak bence saçmalıktan öte bir şey değil. Şeriat gelirse en ağır cezaların da geleceğini unutmamak gerek. Şimdi gelelim diğer konuya; Melih Gökçek'e tanınan imkanlarla ortaya koyduğu hizmetleri terazinin kefesine koymak gerekir. Hiç bir şey yapmadılar dedirtmemek için elbette bir şeyler yapmak zorundalar. Bütün devlet imkanları önüne serilen kimseyi yan gelip yatırmazlar. Burada anlaşılamayan ince konu verilenlerle alınanlar arasındaki ince çizgi.

Geri