Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan soneryen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi ben onu bunu bilmem almanda tek isim vardir opel derim evet bir opel hastasiyim ama en saglam ve en güvenli arabadir bana göre mercedes veya bmw cok hantal ve pasif arabadir niyesi sudur kar da buzda bu arabalarla gidemezsiniz tehlike yaratir zap edemezsiniz nedeni sunlardir arkadan itişli oldugu oldugu içindir opel önden cekişlidir kolay zapedersiniz işte baslica opelle baglanmam bunlardan biridir :D

Fanatiklik bu olsa gerek :cool:,bmw ve mercedesi çöpe atmışsın 2 dkda:Dkarda buzda hangi araba gider ki zaten.

"karda buzda gidemez nedeni de arkadan itiştir..."

... arabanızı ya da OPEL markasını seviyor olabilirsiniz , buna kimse karışmaz ama gerçekten de 2 dk da en iyi markaları harcamak, hele ki böyle bir bahaneyle... gereksiz birşey bence..

ben de opel'i severim, hep bir albenisi vardır diğer markaların yanında ama babamın firması değil, pohpohlasam ne olacak yerden yere vursam ne olacak,araba alırken de diğer herşeyde yaptığım gibi kıyaslarım iyisiyle kötüsüyle ona göre karar veririm...

C3 üm vardı. Allah , yağmurlu havada düşman başına vermesin. Ayak frenin yakınından bile geçmemeli yağmurlu havada.

Babamda honda crv var. 115bin oldu , tık demedi. v-tec motor var ve gayet gidiyor . Severim.

Corsa d var bende. C3 ten hem çok daha seri , hem daha sağlıklı gidiyor. Örnek veriyim geçen gün frene bastım , durdu :D

Geri