arabamı çizmişler......

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hocam böle şeleri kafana takma şu 3 günlük salak dünyada sen arabanın keyfini çıkarmana bak!!ayrıca orası rötüş olmaz çok sırıtır...boyatman gerekir..ama bana sorarsan hiç bişi yaptırma öle nazarlık olarak dursun..ayrıca yarın yaptırırsın ertesi gün bir daha aynı şey olurr...sadece sana önerim arabanı biraz daha güvenli yerlere park etmeye çalışş..bu arada türkiye de çiziksiz arabyla gezen warmı yaww:D malesef öle bir şansımız yok hele ki araba sıfır ise .....
böle şelerle aklını karıştırma,bugün çizilmese yarın çizlirdi..sen yoluna dewam et:good: :cool:

çok teşekkür ederim arkadaşlar.Değerli fikirleriniz için.sizlerde olmasanız...Allah ından bulsun hayvan herif(ler)...

böyle insanların allah nasıl biliyorsa öyle yapsın benide arcın bağaj kapagına cin ali resmi çizmişler

hocalar herşeyin başı sağlık..böle olaylara kafayı takıp gereksiz yere stres e girmeyin..o stres ilerki yaşlarda başınıza dert oluyor..o yüzden bu tür olayları kafanıza takmayın gülüp geçin

tırnagın araya giriyorsa cıkmaz ama burdan yine cıkmaz gibi görünüyor malesef

bugün carrefour a gittim.2 farklı marka cila aldım.tabi cilaları almadan önce internette araştırdım. turtle wax ve carpex ikisinide aldım,uyguladım.

sonuç maalesef...üzücü..degişen birşey olmadı...
saglık olsun.Allah ım kaza bela vermesin.
saolun...

arkadaşım banada bizzat oldu.. Gerçi ben çizdim o ayrı uykuluydum bayagı her neyse..Ara servisi böyle böyle ufak bi cizik var aracımda diye.. Benden para almadan halletiler.Sanırım ufak bi boya sürmüşler halloldu.

Ara konuş aracın yeni sanırsam..

Benim aldıgım yer ISTANBUL BALKAN oto haberin olsun.Eğer yok falan derslerse örnek gösterirsin.5 kuruş para almadılar..

KArdeş seninki gene sadece çizik. Benim arabamda 3 tane göçüklü çizik var. Merkezi bölgelerde çok takılırsan, parkçılar gıcıklığına bastırarak çiziyorlar. Benim de maalesef merkezi yerde dükkanım var, 10 dakkalığına duruyorum, bakıyorum araba boydan boya çizik. Yaptırayım dedim, göçükten dolayı önce doğrulması lazım. Sonra doğrulmuş boyanmış oluyor arabanın adı, satarken çok sorun oluyor. İŞin yoksa anlat, "çizikten dolayı boyandı" diye. TRAMER den hasar taraması yapacağına, kazalı diye korkup kaçıyor müşteri.

Geri