arabamı çizmişler......

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kasko warsa benım bildigim sigara yanıgına kadar yapıyolar..yanlıs bılmıyosam tabı.

kaskom var....o kadar para verdik ,istanbulda kaskosuz araca binilmez.

benim anlamadıgım bunu ne şekilde giderecekler.bilginiz yada fikriniz var mı?

arkadaşın biri konu açmıştı.ufak bi çizikten dolayı tamponu komle boyamışlardı...benimde öyle olmasın...

cizik cok derinse mecvur macun yer sanırım sonra astar sonra boya

geçmiş olsun
benimkinide boydan boya çizmişlerdi yaa yazık günah bide insanız delikanlıyız diye gezinirler...

bence çizik kapatan firmalar var burdan reklam olmasın nette arat bulursun ben bagaj çiziğini boyasız kapattırmıştım onlara doktor... bilmem ne ismi anlamışsındır sanırım, o tip bir yere git araban güzel şimdi o kadar yere boya yapmasınlar yazık olur,

Aklıma gelmişken bizim apartmanın önüne de arabayı her koyduğumda cinsin biri gelir kapısını küt diye açar sonra benim kapıya sürterdi artık sinir olurdum kapılarda hep minik vuruklar oluşmuştu hele bazı kadınlar vardır ya kuçağında çocukla iner kapıdan kapı açılır sürter yandaki arabaya bide görürüsün için gider ama birşey de diyemezsin...
sonuç: araban mı var derdin var...

Mesela Anadolu Sigorta nın Oto King ile anlaşması var bu tip küçük hasarları mini hasarlar klozundan hasarsızlığı bozmadan yaptırabiliyosun ...

general sigorta benimkisi...elemanlarda tanıdık...yanlarına bir uğrayayım...inanın arkadaşlar lastigim patlasa aynam kırılsa yada cam kırılsa bu kadar üzülmem .telafisi var değiştirirsin olur biter....ama bu çizik -boya işi arabanın degerini düşürüyor...

zarwan arkadaşım çiziklerin derinmiydi.işlem uygulandıktan sonra belli oluyormuydu?

Aynı dert bendede var.
işte napcaksın şerefsizlik parayla değil ki.

06042007384kf2.jpg

Geri