Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Navaron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bugün koçtaş,ta bu makina haricinde cilalara pastalara,da baktım ortalama 15-30 arası turtle wax gibi çizik giderici cilalar filanda vardı,acaba şu ziebart,çıların kullandığı gibi kaportaya uzun süre koruma yapan bi ürün varmıdır bizim kullanabileceğimiz benim ev iş aynı semt olduğundan haftasonları kullanıyorum ama büyük bi sorunum var hergün kuşlar zıçıyor üstüne başkada yer yok onları her akşam ıslak bezle saydıra saydıra çıkarıyorum mecburende asitli bu zibidilerin moku boyayı mahvediyor yaw..

Bu tip bir alet benim eski vectranın ön sağ sol çamurlukların üst kısmında aşınma yapmıştı, kalem boya ile boyamıştım ama eskisi gibi olmadı tabi.
en güzeli kol gücüyle yapmak.

ya bu izmir (balçova) koçtaş'a gidiyorum 2 haftadır yok getiremediler. çin malıymış bu makine gümrük fln zırvalıyorlar bişeyler. Alayım diyorum bende ama arkadaş ta çamurluğu çizdi falan demiş nasıl olacak şimdi:( :confused: bi yıpratma olurmu acaba ? ucuz etin yahnisi mideyi bozmasın

ya bu izmir (balçova) koçtaş'a gidiyorum 2 haftadır yok getiremediler. çin malıymış bu makine gümrük fln zırvalıyorlar bişeyler. Alayım diyorum bende ama arkadaş ta çamurluğu çizdi falan demiş nasıl olacak şimdi:( :confused: bi yıpratma olurmu acaba ? ucuz etin yahnisi mideyi bozmasın

HOcam bu cihazı çiğli carrefour praktikerde gördüm ama açıkçası fiyata dikkat etmedim.BU tarafa yolun düşerse bi bak istersen bende gidersem fiyata bakar burda belirtirim..

eee tutup aynı bölgeyi 1 dakika boyunca cilalarsanız tabiki boya incelir...10 saniye tut ayna gibi yapıyor.dün cilaladım ben aracı resmen ayna...

Haftasonu İzmir Praktiker'de aradım bu makinayı bulamadım:( 60 ytl'lik bir başka modeli vardı almadım.Bornova Kipa'da Turtle Wax'ın Nanotech cilasını aldım haftasonu pamukla uygulayacağım bakalım nasıl olacak.

oLaya son noktayı ben koyim bari...

Bu koçtaştaki aLeti aLdık..açıkçası çin maLı diede tereddüt ettik ama 2 yıL garantisi oLduğu için aldık..

GeLdik ve ciLaya başLAdık..ÖnceLikLe arkadasımın polosuna attık ciLayı..
Ve sonuç tek keLimeyLe mükemmeL bi aLet..Bence parasını kesinLİkLe tek seferde çıkaracak bi performasn sağLadı..

Arkadaşımın ön kaputu kazadan doLAyı değişmişti ve beyaz aracına siyah astarLı kaput takıLmıstı...Oraya dahiL ciLayı bi vurduk şu an gören herkes ne saman boyattın güzeL durmus dioLar..

Bu astarLı haLi böLe gösteriosa orjinaL boyaLı arabayı nası gösterir siz düşünün artık...

Kaputun ciLaLı haLinide koyucam buraya bi bakın derim bence ;)

img1718smallwj6.jpg

Geri