Astra F Kullanıcıları Buraya

harun uzatabilirsen en uygun yer panjur ızgarasının en sağ tarafı bence. ama hortum kıvrımlarını iyi ayarlamak gerekiyor, hava akışı etkilenebilir.

harun uzatabilirsen en uygun yer panjur ızgarasının en sağ tarafı bence. ama hortum kıvrımlarını iyi ayarlamak gerekiyor, hava akışı etkilenebilir.[/QUOTE/ Açık hava filtresini uygulamış olan arkadaşlar resimlerini koysalarda bizde hava filtresinin soğuk hava girişi hakkında fikir edinsek

Son düzenleme:
bitane sarı gsi vardı sitede, onda gördüm ben de hatta o kenardan pancuru kesmişti :)

Orjinal hava filtresi kutusunu söküp yerinemi taktın.yoksa borusunu uzatıp soğuk hava alan biryeremi taktın.motordan sıcak hava aldığında performans kaybı olduğunu duydum.seninkinin montaj yerini öğrenelimde ona göre takarız.

Abi benım yeni takıp söktüğüm filtrenin resımlerı var.. Üstteki kapağı zaten 3 4 tane tırnak tutuyor köşelerden göreceksın,onları söküp üst kutuyu söküyorsun,boruyu biraz uzatıcaksın sıcak hava çekmeyecek..Ama alt kapagıda sökersen ön tampon altına kadar uzatmış olursun ve süper olur..Ben ara ara söktüğüm için sadece üstü kapagı söktüm..

Resimler:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

ben de böyle bir şeyler yapmak istiyordum ama
çok yakıyor zaten yağ da yakıyor.
önce bu işlere çare bulmam lazım.
sonra bakacaz

açık hava filtresinin sıcak hava çekmesinden çekiniyorsanız kutu içi hava filtresi öneririm (flltreden alacağınız optimum performansı verir) komple kit olan açık filtre setleri daha iyidir ancak onlarda baya pahalı , illaki ses istiyorsanız kutu içi filtre + egzoz :) ben şu an öyle kullanıyorum gayet memnunum

Valla o bu değilde,Bizim araba ecotec olmadığından emiş güce fazla(çekiş 16 valf kadar olmasada) tek sevdiğim yanı bu çok ses yapıyo..Arabada egzos var slincerli onu açmaya gerek duymuyorum..Gaza biraz dokunsam ötmeyen alarm kalmıyor,alışveriş merkezlerinin kapalı otoparkına girip öttürüp kaçıyorum :D:D:D

Geri