Astra F Kullanıcıları Buraya

Abicim tek tek anlatayım..Filtreyi taktıgında gaza yüklenmezsen ses yapmaz,Ancak filtreyi taktıktan sonra onun gazına gelmemek mümkün olmuyor :) Ama köklesen bile çok çok etkilemiyo yakıtı.Benım monte ettiğim şekilde sıcak hava çekmiyor.Boruyu kısa tutsaydım motorun bütün sıcagını alırdı o yüzden boruyu aşagıya çekin..Hatta uzun yolda falanda sökmem diyosanız alt kapagıda söküp tampona kadar uzatın boruyu..Aklınıza takılan başka bişey varsa yardımcı olayım.
Aydınlattığın için teşekkürler

kutu içi hava filtresi aracın sesini değiştirmez sadece performansa katkısı olur
yakıt tüketimini düşürür (özellikle uzun yolda ) şehir içinde çok farkı olmuyor

eğer filtreden beklentiniz ses ise o zmn açık filtre almanız gerekir ancak uygulamasını çok iyi yapmak lazım malum yaz geliyor motorun sıcağında aracı iyice yorabilir

resmi akşamüstü eklerim
Kutu içi takmak daha mantıklıymış ozaman. arabayı böğürtmeye gerek yok. Ecotec motorun kendi sesi çok güzel zaten bence.

Açık hava filtrelerinin fiyatları uygun.kutu içi performans filtrelerinin fiyatları ne kadar kullanan arkadaş varmı acaba

kutu içi filtre :

grnt030s.jpg

akşamüstü arabayı yıkadım jantlar 1km uzaktan parlıyordu bıraktığımda :)
grnt045.jpg

ancak 1.6 16v yazısının 1 i koptu :D
grnt046.jpg

Son düzenleme:
kullanılan malzeme farklı kutu içi hava filtresinde daha rahat hava akışı sağlıyor motora böylece %5 e kadar tork artışı vaad ediyor
fiyat olarak 150 tl civarı olması lazım ancak alalı baya oluyor biraz zam gelmiş olabilir
http://ibsmotorsport.com/Client/index.htm
bu firmadan almıştım sitesinden bilgi alabilirsiniz hakkımızda kısmında hava filtresi ile ilgili bolca bilgi var

kullanılan malzeme farklı kutu içi hava filtresinde daha rahat hava akışı sağlıyor motora böylece %5 e kadar tork artışı vaad ediyor
fiyat olarak 150 tl civarı olması lazım ancak alalı baya oluyor biraz zam gelmiş olabilir
http://ibsmotorsport.com/Client/index.htm
bu firmadan almıştım sitesinden bilgi alabilirsiniz hakkımızda kısmında hava filtresi ile ilgili bolca bilgi var

150 lirada çok para abi ya:D:D

Filtreyi soran abi Anladıgım kadarıyla aşırı ses istemiyosunuz ve uygun fiyata olsun diyosanız 30 40 liraya birsürü filtre var..Uzun yola falan giderseniz sökersinizde bence öyle bişey alın..

150 lirada çok para abi ya:D:D

Filtreyi soran abi Anladıgım kadarıyla aşırı ses istemiyosunuz ve uygun fiyata olsun diyosanız 30 40 liraya birsürü filtre var..Uzun yola falan giderseniz sökersinizde bence öyle bişey alın..

fiyat biraz yüksek ancak gerçekten kaliteli filtre green marka
kutu içi alınacaksa zaten ya k&n ya da green alınır bunlarında belli bir fiyatı oluyor :)

Geri