Astra F Kullanıcıları Buraya

burak6606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önder61 ben gitmedim.arabanın ben 3.sahibiyim.ben önceki sahiplerinide tanıyorum ve onların ikiside kazası yok diyorlar.adamlar geldi şasesi sonradan düzeltilmiş önden kazalı deyince ben şok oldum o an.çünkü ben orjinal olarak biliyordum ve o adamlarada orjinal dedim.motor ölçümüde nasıl yatırdılar bende anlamadım :D motoru %70 miş dediler.10.500 istiyordum diğer gün aynı kişiler pazarlığa geldiler 9.500 verdiler.11.000 tl dedim bu sefer fiyatına.en kısa süredede sanayiye gidip ustama göstereceğim.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önder61 ben gitmedim.arabanın ben 3.sahibiyim.ben önceki sahiplerinide tanıyorum ve onların ikiside kazası yok diyorlar.adamlar geldi şasesi sonradan düzeltilmiş önden kazalı deyince ben şok oldum o an.çünkü ben orjinal olarak biliyordum ve o adamlarada orjinal dedim.motor ölçümüde nasıl yatırdılar bende anlamadım :D motoru %70 miş dediler.10.500 istiyordum diğer gün aynı kişiler pazarlığa geldiler 9.500 verdiler.11.000 tl dedim bu sefer fiyatına.en kısa süredede sanayiye gidip ustama göstereceğim.
Bu işte bi tuhaflık var madem araba kazalı çıkmış motoru sorunlu çıkmış neden hala almak istiyorlar gidip temiz bir tane baksınlar
Bana hiç inandırıcı gelmedi bu olay hele 2.kez arayıp pazarlığa gelmeleri fln
Kendiniz gidip bir servise gösterin bence bu devirde kimseye güven olmaz

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni aldığım astranın dün debriyajını değiştirdim sonra arıza lambası yanmaya başladı motor resmi var içindede şimşek gibi bişey kontağı açıp kapayınca sönüyo bir müddet sonra yine yanıyo sebebi nedir bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni aldığım astranın dün debriyajını değiştirdim sonra arıza lambası yanmaya başladı motor resmi var içindede şimşek gibi bişey kontağı açıp kapayınca sönüyo bir müddet sonra yine yanıyo sebebi nedir bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Büyük ihtimalle ateşleme sorunudur benimde sürekli yanıp sönüyordu en son sarsıntılı çalışmaya başladı ateşleme bobini ve kabloları değiştirince düzeldi 280tl para yiyince söndü hemen :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Işık yanıkken aracı bilgisayara bağlatıp arızayı görmeniz gerekiyor. Pek tahminle olacak şey değil bir çok nedeni olabilir.