Astra F Kullanıcıları Buraya

geri geldim arkadaşlar,
neler yaptınız bakim ben yokkene :D:D

bu arada yokken sitenin otoparkta ...gin biri benim arka tampona yapıştırmış, tampon esneyip eski formunu almış ama içerden eğilmiş kaporta :mad:
dışardan bişi belli olmuyo gittiği yere kadar metoduyla kullanıcaz artık :D
Hoşgeldin Hakan abi baya gezmişsin maşallah:) :D bazen gezmek insana gerçekten çok iyi geliyo;) sonra araç için gerçekten üzüldüm geçmiş olsun ama boyasız tamponların avantajı:o şimdi boyalı olsaydıu bi ton masraf:( peki kaportanın boyasında kavlama varmı yoksa gittiği yere kadar:) :D :D :D

Herkes hoşgeldi bende dün geldim 920km yol bitmek bilmedi sanki iner inmez h kasadan f kasaya koştum :D

Hakan abi geçmiş olsun :( garajın güvenlik kamerası filan varsa belli olur çarpan araç

Hoşgeldin Hakan abi baya gezmişsin maşallah:) :D bazen gezmek insana gerçekten çok iyi geliyo;) sonra araç için gerçekten üzüldüm geçmiş olsun ama boyasız tamponların avantajı:o şimdi boyalı olsaydıu bi ton masraf:( peki kaportanın boyasında kavlama varmı yoksa gittiği yere kadar:) :D :D :D

hoşbulduk burakçım
boyada falan hiç bişey yok da tam orta noktada tampon ile gövde arasında 1 parmak kalınlığı kadar boşluk oluşmuş
gövde içerde tampon dışarda, bide yandan çok dikkatli bakınca tampon hafif aşağı meyilli duruyor
dediğim gibi gittiği yere kadar gider ;) olmadı bi kaportacıda çektiririz basit bi işlem olması lazım

Herkes hoşgeldi bende dün geldim 920km yol bitmek bilmedi sanki iner inmez h kasadan f kasaya koştum :D

Hakan abi geçmiş olsun :( garajın güvenlik kamerası filan varsa belli olur çarpan araç
sen de hoşgeldin burak
ya dingil yöneticinin büyük ihtimal zimmetine para geçirerek aldığı 3 tane dandik ip cam var ama onar da sadece kapıya bakıyor, arabanın durduğu yeri çeken yok ama akşam sıkıştıracam
dünya aidat almasını biliyo arabalar durduğu yerde haşata dönüyo...

Hoşbulduk adaş kasırga nerelerde ya? :confused:
Abi öncedende bahsettiğim gibi araç babamda şuan işleri yoğun olduğu için onda duruyo ancak geceleri bi kaç saat görebiliyorum :( özlemedim desem yalan olur:( :cry: geçen baktığımda 1 haftada 2.000 km yapmış:eek: hayırlısı bakalım:( ama cidden çok özledim:cry: şu şehirdışı olmasa sorun yokta :D

kayserı tayfası benım akrabayı bıcaklamıslar kayserının unlu mımarlarından tanıyan varmı :( rahmetlı olmus ........

Geri