Astra F Kullanıcıları Buraya

geri geldim arkadaşlar,
neler yaptınız bakim ben yokkene :D:D

bu arada yokken sitenin otoparkta ...gin biri benim arka tampona yapıştırmış, tampon esneyip eski formunu almış ama içerden eğilmiş kaporta :mad:
dışardan bişi belli olmuyo gittiği yere kadar metoduyla kullanıcaz artık :D

geri geldim arkadaşlar,
neler yaptınız bakim ben yokkene :D:D

bu arada yokken sitenin otoparkta ...gin biri benim arka tampona yapıştırmış, tampon esneyip eski formunu almış ama içerden eğilmiş kaporta :mad:
dışardan bişi belli olmuyo gittiği yere kadar metoduyla kullanıcaz artık :D

Geçmiş olsun Hakan...Şimdi yurda döndün kesin dimii..Yani ordan falan yazmıyorsunn..Birde neler yaptın oralarda ilgiç bişeyler varmı...Neeler gördün???:D

Melii hoşgeldin sende.....Nereye firar ettin sen...Akü başlıklarını sökücem sonunda..:D

Alican tiestonun en son albümü varmış sende bana pm den atarmısın,yada mail...???

Geçmiş olsun Hakan...Şimdi yurda döndün kesin dimii..Yani ordan falan yazmıyorsunn..Birde neler yaptın oralarda ilgiç bişeyler varmı...Neeler gördün???:D

Melii hoşgeldin sende.....Nereye firar ettin sen...Akü başlıklarını sökücem sonunda..:D
döndüm döndüm,
çok yorgun düştüm 4 gün içinde istanbul-new york-atlanta-toronto-waterloo :D hepsine gittim :D:D
5 günde 10 saat ya uyudum ya uyumadım, müşterilerle toplantılar yapıp döndüm
bi tek kanadada pontiac G6 kullanma şansım oldu :D binek aile aracı ama çok fena bişeydi meret ;)

döndüm döndüm,
çok yorgun düştüm 4 gün içinde istanbul-new york-atlanta-toronto-waterloo :D hepsine gittim :D:D
5 günde 10 saat ya uyudum ya uyumadım, müşterilerle toplantılar yapıp döndüm
bi tek kanadada pontiac G6 kullanma şansım oldu :D binek aile aracı ama çok fena bişeydi meret ;)

Hakan hoşgeldin.;)

Geri