Astra F Kullanıcıları Buraya

Valla Hakan bende o arkadaşın yazısını okudum ondan cesaret alarak gittim...Fiyat uçuk gelince vazgeçtimm.
Parçalar konusunda şunu söyleyebilirimm...Bu arkadaşlar Sakarya'da sadece Opelin yedek parçalarını satıyorlar ve Opelin özel servisi olarak calışıyorlar O yüzden sanırım orjinal diyebilirimm..Sakarya'dan opelci arkadaşlar bilir.Opel Yaşar Çamdağ...
Bu arada direksiyon pompasının arızalandığını nasıl anlarız..Direksiyonu cevirdigimde motor devrini biraz etkiliyor..Bu pompa sorununun bir işaretimi?
direksiyonu tam çevirince devir biraz oynuyo, o da normal.
sanıyorum direksiyonun dönüşü zorlanır, pompalar hakkındaki genel bilgimden
arızalı pompa hidrolik güç veremez, veya gerekli gücü vermek için motordan fazla güç çeker,
direksiyon zor dönmüyosa, devrini de çok çok zorlanıyomuş gibi yapmıyosa bence sorun yoktur...

abicim şehir içi gör sen bide:D:Dsenden ricam, otomatik astra f i bide istanbul trafiğinde test edersen...:D
efe istanbul trafiğinde hiç bişey test edilmez :D,
ben genelde uzun yol kullanıyorum küçük yerde yaşadığım için ş.içi trafiği pek görmüyorum,
ama istanbul trafiğinde telef olmuşluğum var doğrudan %50 ekliyoruz yakıt sarfiyatına malesef :rolleyes:

Hakan saol bilgi için yüreğime su serptin hakkatten..Bir masraftan daha kurtulduk o zaman..
Şimdi yapılması gerekenler sol ön kapı panzotu atmış o yapılacak,egzos susturucu tarafından avuç içi kadar yara yapmış değişecek,aynalar atık gibi,özellikle sag dikiz aynası tam göstermiyo,birde boyalık işimiz var...Sonra arabam kız gibi olacak hayırlısıyla inşallah...

arkadaslar bende bir astra F ci olarak F kasa uzerıne actıgınız forum ıcın tesekkur edıyorum hem spor hem serı hemde aıle ıcın cok ıdeal bır araba bu fıyatlara alınabılenecek en ıyı opellerden...

Hakan saol bilgi için yüreğime su serptin hakkatten..Bir masraftan daha kurtulduk o zaman..
Şimdi yapılması gerekenler sol ön kapı panzotu atmış o yapılacak,egzos susturucu tarafından avuç içi kadar yara yapmış değişecek,aynalar atık gibi,özellikle sag dikiz aynası tam göstermiyo,birde boyalık işimiz var...Sonra arabam kız gibi olacak hayırlısıyla inşallah...
:D bitince çok daha severek bineceksin arabana bence ;)
arkadaslar bende bir astra F ci olarak F kasa uzerıne actıgınız forum ıcın tesekkur edıyorum hem spor hem serı hemde aıle ıcın cok ıdeal bır araba bu fıyatlara alınabılenecek en ıyı opellerden...
hoşgeldiniz aramıza...

arkadaşlar iyi bir araştırma sonunda fren sorununu 65 ytl ye hallettim. fren merkezi bozuk değilmiş arka kampananın içinde bir civata düşmüş sorun ondan kaynaklanıyormuş. bu arada iş ahlakı diye bir şey kalmamış(GAPEL) 800 ytl istemiişlerdi benden urfada leblebicioğlu opel servise teşekkürler

arkadaşlar iyi bir araştırma sonunda fren sorununu 65 ytl ye hallettim. fren merkezi bozuk değilmiş arka kampananın içinde bir civata düşmüş sorun ondan kaynaklanıyormuş. bu arada iş ahlakı diye bir şey kalmamış(GAPEL) 800 ytl istemiişlerdi benden urfada leblebicioğlu opel servise teşekkürler
Walla abi iiya hayırlı olsun yoksa inanaıp desen tamm desen demekki 800 ytlyi boşuna verecektin:) gerçekten öleya bundan ben nasıl parayı kırpsdam die düşünüyolar artık:) :(

Bu arada arkadaşlar benim motorun dumanlaması koyduğum yağ katkısından olmuş.4lt yağdan sonra katkı fazla gelmiş motora.problem olmadığına çok sevindim.:alkis:

Geri