Astra F Kullanıcıları Buraya

img1196plakayoknc2.webp
img1197plakayokyf4.webp
img1198plakayokph8.webp
16032008670plakayokdw1.webp
Arkadaşlar benim kızıl sonyanın resimlerii.....:D
Bu arada bende 60 yanak lastik olmasına rağmen amortisörlerden şikayetçiyim...Ama sanırım benimkilerin havası biraz fazla...Biraz indirdimmi sanırım işimi görür..Birde benim arabam kıymetli.Şahin doğan gibi langur lungur kasise giremem.Kasise yavaş girerim,arabanın hasına binerim.

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 1913
Ekli dosyayı görüntüle 1914
Ekli dosyayı görüntüle 1915
Ekli dosyayı görüntüle 1916
Bu arada bende 60 yanak lastik olmasına rağmen amortisörlerden şikayetçiyim...Ama sanırım benimkilerin havası biraz fazla...Biraz indirdimmi sanırım işimi görür..Birde benim arabam kıymetli.Şahin doğan gibi langur lungur kasise giremem.Kasise yavaş girerim,arabanın hasına binerim.
işte şu GLSlere hastayım yaaahuuuu bak ne janta gerenk var ne tampon boyamaya nede sis farına :) daha kasırganın işi çok :hıh: ama olsun değer çünkü hiç bir zaman yüzümü kara çıkarmıyo:) :D aynen abi bende giremem nerdeyse nerde bi kasis görsem 10la giriyorum:D ama kahretsin şu şahin kullanıcılarını amcan 40-50 dinlemiyo lak lak geçiveriyo:D

özeniom valla o görüntülerine
biz de mi girsek şu gsi tampon-pancur olayına ne dersin burak :D

Ekli dosyayı görüntüle 1913
Ekli dosyayı görüntüle 1914
Ekli dosyayı görüntüle 1915
Ekli dosyayı görüntüle 1916
kARDEŞ SERTLİK BİZİM ARABALARIN ORTAK ÖZELLİĞİ.ONUN İÇİN HAVALARI 30DAN AŞAĞI DÜŞÜRME FAYDASI OLMAZ.AMA O SERTLİK SAYESİNDE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL OLUYOR.:)

Geri