Astra f Sfi & Astra H 1,6 t 180hp sizce hangisi ..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Nazi666
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra f sfi mi yoksa & Astra h 1,6 t 180 hp mi ...

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim aracım rodajda ama ben de merak ettim bir denemek isterim, kısa şanzıman yaptırdım sanki hızlanması ve devir cevirmesi eskiye nazaran cok iyi oldu müsait bir akşam gazlayalım burada olursanız gerçi sizin 2.0 beni rahat geçer ama bakalım benimki ne alemde.

kısa şanzımandan kastın ne abi

sıradan bir soru ama kaçta kesiciye giriyor viteslerde maaliyet ne oldu
denizim aracı kesiciye kadar kasmadım beraber deneriz f20 ve f18 olmak üzere 3 sanzımandan tek sanzıman elde etti şanzımancı ve bana aracın 1-2-3 u cok cabuk bitirecek ama son sürati biraz düşecek dedi ben de sorun yok dedim demin temde biraz kastım eskisine oranla çok ama çok daha çabuk 220 oluyor kadran :D belki de psikolojiktir olmazsa sen de denersin belki bana öyle geliyordur, maliyet 3 sanzıman parası diyeyim henüz para konuşmadık ve parasını vermedim dostlarım sağolsun sen ortalamadan anla şanzımancıya da 200 TL işçilik verdim...

Konuyla alakasız olacak ama Deniz abi,
bizim vectra'nın geçen yaz şanzımanda baya bi problem olmuştu. (debriaj bile çalışmıyordu, pedal en dipteydi düşün) 1 hafta serviste kaldıktan sonra aracı aldık. Fakat vites araları Cengiz abinin dediği gibi kısaldı. Bunu farketmek zor değil. Mesela eskiden 2. vitesin 4bin devrinde 80 yaparken şimdi 70 yapıyor. Veya 4. vitesin 3bin devrinde 100 yaparken, şimdi 90 yapıyor. Bunu o gün anladım fakat şanzıman aynı şanzıman. Olay ne olabilir?

baskıda kaçırma varmı

denizim aracı kesiciye kadar kasmadım beraber deneriz f20 ve f18 olmak üzere 3 sanzımandan tek sanzıman elde etti şanzımancı ve bana aracın 1-2-3 u cok cabuk bitirecek ama son sürati biraz düşecek dedi ben de sorun yok dedim demin temde biraz kastım eskisine oranla çok ama çok daha çabuk 220 oluyor kadran :D belki de psikolojiktir olmazsa sen de denersin belki bana öyle geliyordur, maliyet 3 sanzıman parası diyeyim henüz para konuşmadık ve parasını vermedim dostlarım sağolsun sen ortalamadan anla şanzımancıya da 200 TL işçilik verdim...

görmek yaşamak isterim abi :D

cengiz abi devir çevirmesi volanla alakalı olabilir volanla oynamışmı şanzımanı yapan

cengiz abi devir çevirmesi volanla alakalı olabilir volanla oynamışmı şanzımanı yapan
erman iş o kadar karışık oldu ki ben yurtdısından sanzıman getirdim 4 çeker calibradan cıkma f20 o şanzıman, benimki, meliininki tek şanzıman olusturdu baskı balata ve volan da meliininki onu sen daha iyi bilirsin şanzımancı ne yaptı bilmiyorum ama 3 şanzımanın da dişlileri birbirinden farklıydı hesapladı kitapladı en uygun olanını yaptı ben cabuk bitsin uzunda gitmese de olur dedim oyle de yaptı oranlarla oynayarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri