Astra&fiat Linea T Jet

turbo var ama ortada:confused:

opelinde var 1.6 turbo

mesele atmosferik motordan güc almak turbodan degil;)

T-jet (1.4 - 120 hp) ,grande punto sport yegenim de var, gayet seri bir araç ve de Turbo.Astra atmosferik 115 hp iken bence pek kovalamacaya girmesin , üzülür :) T-jet olan grande punto yu bende kullandım, gaz pedalına süper tepki veriyor, 1.4 olduguna inanamıyorsunuz.Ayrıca da ((Mehmet Gazihan ve ben Şahidiz)) çok ufak bir yazılım oynaması ile arac gözümüzün önünde 150 hp oldu...

T-jet (1.4 - 120 hp) ,grande punto sport yegenim de var, gayet seri bir araç ve de Turbo.Astra atmosferik 115 hp iken bence pek kovalamacaya girmesin , üzülür :) T-jet olan grande punto yu bende kullandım, gaz pedalına süper tepki veriyor, 1.4 olduguna inanamıyorsunuz.Ayrıca da ((Mehmet Gazihan ve ben Şahidiz)) çok ufak bir yazılım oynaması ile arac gözümüzün önünde 150 hp oldu...

Bu hp puntoyu ucurur:)

arabanın markasına bakıp aldanmayın turbo motor.. sakın deneme derim:)) sen onun kalite konusunda yarış sadece:)

linea alır.ancak bravo kullanmış biri alarak pek seri bulmadım aracı maalesef...

hehe linea uzer bariz

1.4 araba ne kadar gider o turboyla bilemem ama astra sanki uzun mesafede alır gibime geliyo.

Geri