Astra&fiat Linea T Jet

Fiat' ın bütün motorlarında iş yok ve bunlardada iş yok korkmayın bizim arkadaslar denedi aynısını t jet motor bayır yukarı cıkarken kaldı...Uyandırayım Opelden bahsediyoruz...Bir Fiat Doblô Renault Kangoo kapısmasında bile kangoo fark atmaktadır...

1.4 araba ne kadar gider o turboyla bilemem ama astra sanki uzun mesafede alır gibime geliyo.

gökalp sana oynanmamış 1,4 tfsi 122 hp golfün nası yürüdüğünün video linkini atcam pm olarak:D

izledim videoyu 0-100 iyi 110dan sonra hızlanma azalıyor.turbo yoruluyor :)ama 1.4 e göre çok iyi.

ehehehehe:Dsana öyle geliyor.gayet 5.vtese kadar hatta 220ye göre memnunum.henüz katlanabilen 1,6 görmedim(fazla da illegale kaçmym.e5 ve 520d desem yeterli olur gibi.ehehehehe):)kalanını karıştırmayalım:pama dediğim gibi bravoda aynı ataklığı hissedemedim nedense.ilk dediğim şey ben bu aracı geri geri bile olsa yerim oldu:p

öhöhöhööhöööö
ucma arslan ucma,
:)

Fiat' ın bütün motorlarında iş yok ve bunlardada iş yok korkmayın bizim arkadaslar denedi aynısını t jet motor bayır yukarı cıkarken kaldı...Uyandırayım Opelden bahsediyoruz...Bir Fiat Doblô Renault Kangoo kapısmasında bile kangoo fark atmaktadır...
Bahsettiğin firma ilk dizel motoru icat eden firmadır, bütün markaların kullandığı common-rail sistemini keşfeden, şu anda dünyanın en iyi sistemlerinden biri olan multi jet i icat eden, dünyanın ilk düşük hacimli yüksek torklu motorlarını üreten firmadır. Değişken zamanlamalı valf teknolojisini (vtec diyim siz anlayın) ilk bulan honda DEĞİL fiat ar-ge sinde çalışan ve alfa romeo alt yapısına getirilen bir mühendistir, ilk uygulanan araçta son anda bir fiat olacağına imaj kaygısıyla alfa romeo olmuştur.
Desteksiz konuşmaktan kaçınalım derim.
Hani kullanmasam eyvallah diycem, benim arkadaşı, amcamın oğlu, teyzemin görümcesi kullanmadı, ben kullandım ve 1.6 atmosferik her arabadan iyi gidiyor. bu 122lik tsi içinde böyle t-jet içinde böyle. Buyursun arkadaş denesin görelim hep birlikte.
Bende seni uyandırayım arabayı arabanın markası yürütmüyor ne yazıkki, öyle olsaydı benim 15milyarlık arabam 150 milyarlık mercedesin arkasında saniye duramazdı, 106 gti lar, corsa gsi, calibra lar kendilerinden 10larca kat pahalı araçları trafikte ağlatamazdı.
Bu arada bayır yukarı çıkarken kaldı kısmına yorum bile yazamıyorum.

yok yok 1.6 turbo@180 hp almanın vakti gelmişde geçiyo bile :)
gökalp almışken 2.0 200 hp rover 220 turbo al da işe yarasın bari arada bana da verirsin asfaltı ağlatırım :)

Passata da takmislar 1.4 tsi motoru, bundan 5 yil once 1.4 passat lar cikacak deseler millet bir tarafiyla gulerdi:)

Geri