Astra&fiat Linea T Jet

1,4tsi passatın uzun yolda 100km de 4,3lt yaltığını gösteren bir resim görmüştüm.. Ayrıca yakında orjinal olarak cng ile çalışan 1,4 tsi 150hp passatında türkiyeye girebileceği söyleniyor..

05032008005ss5nh3.jpg

resim014largeex9.jpg

ha birde ilginçtir bu araçların motor devride o kadar çok yükselmiyor.. sanırım turbonun etkisi.

bahsi geçen linea'yı kullandım...kesinlikle linea alır...

Abi artık 1.4 1.2 die bakıp gülmemek lazım adamlar aştı motor olayını...
fiat özellikle iş yerinde de 1.9 doblo kullanıyorm ilk hızlanmada yokuşlarda flan mükemmel bayılma die bişe söz konusu diil.. ama konfor olarak düşünülecek olursa tabiki benim opel vectra cd bile doblodan ve puntodan daha daha konforlu bence linea tehlikeli bi araç her ne kadar beğenmesemde

gökalp almışken 2.0 200 hp rover 220 turbo al da işe yarasın bari arada bana da verirsin asfaltı ağlatırım :)
2.0 a çıktıktan sonra seçenek çok artıyo 2.0 turbo bertone :D 2.0 turbo gtc 2.0 wrx :D 1.6 iyidir :)

arkadaşım 1.4 turbo dizel ve linea(kuş yani). 1.6 benzinli astrayı tabi geçer. torku yüksek bu 1. ağırlığı astradan az buda 2.

bravo nun yeni modeli inceledim çok boş geldi araba parca falan kalitesiz içi sıkıyo insanı

öhöhöhööhöööö
ucma arslan ucma,
:)

samet abi 520d inan bana o kadar abartıldığı kadar gitmiyor.çok ağır ve arkadan itiş olduğu için akşam saatlerinde e-5te avantajlı ben oluyorum:)bi de benim araçta box war onu hesaba kat:)eheheheh.0-100 mükemmel.170e kadar oldukça iyi.o hızdan sonra zayıflıyor.sanki daha yükseğine gerek mi war.(ewet war:p)...

Son düzenleme:
Yazıldığı gibi tipine bakıp küçümsemeyin turbosu sayesinde çok iş yapıyor. Tork olayı zaten olayı bitiriyor(dizelde de tork var ama dizelle karıştırmayalım benzinli turboları)

samet abi 520d inan bana o kadar abartıldığı kadar gitmiyor.çok ağır ve arkadan itiş olduğu için akşam saatlerinde e-5te avantajlı ben oluyorum:)bi de benim araçta box war onu hesaba kat:)eheheheh.0-100 mükemmel.170e kadar oldukça iyi.o hızdan sonra zayıflıyor.sanki daha yükseğine gerek mi war.(ewet war:p)...

standart zor, ama box varmış, o zaman bişi diyemem...:)

Geri