Astra g gümüş griye cam tavan görünümü ???

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek parcamı kapladılar.benimki iki parca olmustu.benden numara istemiştin ama cvp verememiştim k.bakma ama bulduguna sevindim.yapılmış bi foto koyda bakalım nasıl duruyo die :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar ben aldığımda 2 yıl kullandım hiç bir bozukluk olmadı ilk gunkü parlaklığı halen duruyodu arabayı satacağım için çıkartmıştım ama şimdi satmaktan varzgeçtim ve tekrardan kaplatıcam valla nasıl bir malzeme olduğunu bilmiyorum ama 5 yıl parlaklık garantisi verdiğini ve bozulmama garantisi olduğunu biliyorum ben kaplatıcam geldiğinizde bakarsınız beğenirseniz sizede yaptırırz tercih sizin ama malzeme mat değil parlak
can.99 kendını uye arşıvınde oncelıkle forum kurallarına göre tanıtmalısın ben senı bursada pek görmuyorum nerde ıkemet edıyosun;)
folyo guzel olmuş da yazın sıcagı ıcerı ceker sıyah renk gunesı emer ya :D

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek parcamı kapladılar.benimki iki parca olmustu.benden numara istemiştin ama cvp verememiştim k.bakma ama bulduguna sevindim.yapılmış bi foto koyda bakalım nasıl duruyo die :)

he saol serdar buldum yeri.tek parça halınde yapabildi.sorun olmadı.ufak tefek pürüzler haricinde istediğim gibi oldu diyebiliriz.boya gibi olmaz tabi onun olması için 200 lira yı gözden cıkartmak lazım. yapıldıktan sonra çekmedim resim çekip koyarım unutmazsam.

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
polis amcalarla sıkıntı olmasın sonra çift renk diye uğraştırmasınlar

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslakta bu işi cok iyi yapan yer var.yapan yerin adı protac.onlar 200lira gibi bi maliyer cıkartıyolar.ben yenibosnada yaptırdım 55 lira.protacın kadar kaliteli olmadı ama kötüde olmadı.ucuza yaptırma sebebim güzel olup olmadıgını görmek içindi.güzel olmazsa sökücektim bu yuzden ucuza yaptırdım yakın zamanda tavanı söktürüp maslaktaki yerde daha kalitelisini yaptırcam.cam görünümü veriyo bayada hoş oluyor :D tavsiye ederim :D

nerde yaptırdın arkadaşım, yeri söylermisin ve telefonunu

İLHAN K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun tavanımı mat siyah kaplattık.arkadaşımın tavanıda parlak siyahla kaplattık.malzeme kast folyo diye bildiğimiz malzeme kullanmadık.pahalı bi malzemeymiş fiyat yüksek çıktı.emrah arkadasımızın kuzenının yerinde yaptırdık. 55 lira.gitmeden aramanızı tavsiye ederim malzeme sorun.alper reklam 05363737055. ucuz yollu yaptırmak ısteyenler için iyi bir yer.hee bende para var kalıtelı ıstıyorum dıyenlere maslağa gitmelerini tavsiye ederim.

aradım şimdi 100lira fiyat çekti

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende papirus için düşündüm 70 tl fiyat verdiler ankarada uygun fiyatlı ve düzgün nerede yaptırabilirim ki??