Astra G Stoplara Kırmızı Film Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel olmuş gerçekten kampanaların da kırmızı olmasıyla çok yakışmış

On numara olmuş hocam tebrikler, yanlız şu marşpiyel ve kapı çıtasınıda bi boyasan tam süper olcak gibi duruyo sen ne dersin ?

On numara olmuş hocam tebrikler, yanlız şu marşpiyel ve kapı çıtasınıda bi boyasan tam süper olcak gibi duruyo sen ne dersin ?

tşk ederim .şuan tavsiyeler üzerine vazelin sürüp orjinal rengine çevirmeye çalışacağım.
yaza girerken arabaya komple pasta cila atılacak. o zaman boyatmayı düşünüyorum kısmetse

benim içinde önemli olan o ister sıkılırsam çıkarırım, istersem muayeneye girerken. bişey demiyor polis ama kıl birine denk gelsem anında sökebilirimde

güzel olmuş aracın havası değişmiş sıkıntıları bazen kendimiz yaratırız kıl polis olmaz mı illaki vardır ama onuda kıllandırmamak lazım:D
ayrıca baloncuk kalan yerleri bir iğne ile delerek kredi kartınla tekrar üzerinden geçtiğinde düzelir eğer baloncuk büyük ise falçata ile ufak bir çentik işlem tamam. kolay gelsin yeni projelerde...

güzel olmuş aracın havası değişmiş sıkıntıları bazen kendimiz yaratırız kıl polis olmaz mı illaki vardır ama onuda kıllandırmamak lazım:D
ayrıca baloncuk kalan yerleri bir iğne ile delerek kredi kartınla tekrar üzerinden geçtiğinde düzelir eğer baloncuk büyük ise falçata ile ufak bir çentik işlem tamam. kolay gelsin yeni projelerde...

doğru söylüyorsun yanlamamak lazım sokaklarda.

o kadar büyük değil dikkatli bakılmadıktan sonra farkedilmediğinden bende dokunmadım.
tşk edeirm

marşpiyellern için vazelinle falan uğraşma ısı tabancasıyla siyahlaştırabilirsin aslında daha önce görmüştüm bunu uygulayan

Geri