astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

Bak fırat kardeşim ben sana bu konu ile ilgili son kere yazıyorum bir daha buradan yazmayacağım ! Sen herşeyden önce bana yazdığın yazılarda cacık, nerenle okuyorsun, ayarını bil , saçma sapan yazma, gibi avam ağızlar yapma ve öncelikle ben bunların altında kalmam bunu bil ve benden oldukça küçük olduğun halde ben sana bu tabirlerden birini bile bir defa burada kullanmamışken sen bu tip lafları bana ne hakla yazabiliyorsun önce bunu düşün . Ben bu konuda sana başka bir şey söylemiyorum.

Konu ile ilgili konuşacaksan

diğer topicte ben standart calibra ile Vtec i ve 106 yı uzunda boy boy geçtiğimi bunu yapamayan SFI ların bitik olduğunu yazdığımda bana tepki gösterdin ve bu konu böyle başladı değilmi.

peki sen şimdi burda standart kendi otomobilinle ne yaptın ? geçtiğin Vtec boy boy arkandamı değil mi ? Sen geçince doğal oluyorda ben aynısını yaptığımda neden yalan diyorsun ve üstüne üstelik durduk yerde argo laflar ile cevap veriyorsun ?
calibra zaten aynı motorla astra gsi dan daha yüksek hıza çıkan bir otomobildir çünkü rüzgar sürtünmesi azdır ve yere daha yakındır dolayısıyla otobanda gsi dan daha yüksek hıza çıkar ve vtec e fark koyar.

Benim hiçbir yerde dandik honda dediğimi yada pug dediğimi veya motorları başarısız dediğimi duydunmu ? Her cevabında pug un vtec in başarısını kabul etmem gerektiğini söylüyorsun peki burada pug yada vtec in başarısı mı tartışılıyor yoksa motor güçlerimi tartışılıyor önce ona bir baksan nasıl olur.
Kaldıki pug u yada vtec i başarılı bulmayadabilirim bu seni ilgilendirmez uzun yada kısa yazarım bu da seni ilgilendirmez varsa bir sıkıntı mod lar var onlar zaten ihtar ederler. Sen yazılarında karşındaki insan için kullandığın tabirlere dikkat etmediğin sürece ben de senin birşey bilmediğini düşünürüm ve bu da değişmez sen de benim bilmediğimi düşün olsun bitsin . yalnız kullandığın kelimelere dikkat et.

benim senin şahsına argo bi ifadem,hakretim yada bi yanlışım olduysa mod'a filan gerek yok ben zaten ÖZÜR DİLERİM,büyüğüm olduğun için(üye bilgilerin de yok tanışma konun da ve dün öğrendim) ayrıyetten ÖZÜR DİLERİM.Hepimiz araçlarımızı seviyo ve gönülden bağlanıyoruz sende benim aracımın bitik olduğunu vs ima edince ister istemez bende altında kalmak istemedim mevzu ordan kaynaklandı.

Sonuç olarak da KONUMUZ STOCK vs STOCK ve benim aracımda chip yok iken vtec kon. olan sedan vti'a bu kadar boy atamıyodum tabi vtec kon. bu kadar etki ediyo mu onu da kestiremiyorum ama son video da chip var.Neyse bu akşam vtec kon. + filtre kitli ile tekrar yürücez fark chip den mi neden daha iyi anlarız ;)

Tamam o zaman demekki karşılıklı yanlış anlaşılma olmuş, tekrar yürüdüğünüzde bakarız zaten sen devre kesiciyi kaldırdıktan sonra chip ile artı yakıta da gerek yok çünkü onun sadece devre kesicisi kaldırılmış bir gsi karşısında da zaten hiç şansı yok ;)

fırat kardeşim eline sağlık arkadaşlara güzel etiket yapmışsın yakışır vidyolarını hondama atmak isterdim ama beni üyelikten attılar sebeb drag teklif etmek isteyenle istedikleri yerde yaparız demem ve telefon numaramı yazmam senden ricam ben hondam com a giremiyorum şu senin vidyoları hondam com daki karşılaştırmalarda bir sfı vtec konusu aç ve vidyoları koy çok büyük sebab işlersin kendine iyi bak arabanada tabi :)

Araban güzel yürüyor,
Nazar değmesin

güzel yuruduğunu zatn defalarca söledık:)

emraha fılan demiştim stock vti i gecer dıye.. egsoz olmuyan..
komple egsoz çok farkedıo vtida 2 boy fılan ama uzunda sonuc gene deısmeyecek.. vticılar hep uzulucek:)

arkadaşlar vtec kalkarken ağır kalkıyor bunu sürenler çok iyi bilir ama işlerine gelmez mantık var 5500 devire kadar gelenekadar ben yürümüş gitmiş olurum belki ilerdede onu beklerken sağa çekip aracımın yağına suyuna bakırım çokmu salladım :) son yazdıklaım şaka ama kalkış anlattığım gibi

arkadaşlar vtec kalkarken ağır kalkıyor bunu sürenler çok iyi bilir ama işlerine gelmez mantık var 5500 devire kadar gelenekadar ben yürümüş gitmiş olurum belki ilerdede onu beklerken sağa çekip aracımın yağına suyuna bakırım çokmu salladım :) son yazdıklaım şaka ama kalkış anlattığım gibi
orası öle Osman abi ayrıce vtec kullanıcısı olarak neden bu kadar yerin dibine batırıyon anlamadım gerçekten o kadar kötümü ya ben tamam tam bi OPEL hastasıyım ama HONDA dendimide akan sular duruyo yani ne biliyim ayrıce tork olayına gelelim dediğin gibi en iyi torkuna taa 5500 devirde olaşıyoki tam bi rezillik benim araç bile 3500 devirde 148 nw torka ulaşabiliyo artık bundan öte daha ne olsun ağırlık konusuna gelince wala benim araçta hantal kalıyo:o ya tam motora devirlendirmeden kaldırdığım için veya aracımda sorun olduğu için:o ama normal bi araç çok rahat burnunu gösteriyo:( oda bizim acemiliğimizden heralde:D

Geri