Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

dp-tuningle görüştüm yaylar ay sonu geliyor kesin olarak ve dizel yaylarının girişi Türkiyeye ilkkez oluyor dendi sem tuning nerden temin etti acaba yayları?fiyat olarakta toptan satış fiyatından verebileceğini söylediler taksit imkanlarıda olucak duruma göre.

Arkadaslar bende aracima yay dusunuyorum Astra 1.3 hb 2009,arac cok yuksek ozellikle yuksek suratte ve ani frende arac cok esneme yapiyor 2 haftada 1 ist-ank gider gelirim virajlarda cok yatiyor arasira corsa c ile gidiyorum daha alcak olmasindanmidir virajlarda daha cok guven veriyor.
cok dusmesini istemiyorum resimlerdeki siyah astra benim icin cok alcak.Tosba gibi de yerde gitmekte istemiyorum.
Alacak arkadaslar hangi alcakliklarda dusunuyor.

Arkadaslar bende aracima yay dusunuyorum Astra 1.3 hb 2009,arac cok yuksek ozellikle yuksek suratte ve ani frende arac cok esneme yapiyor 2 haftada 1 ist-ank gider gelirim virajlarda cok yatiyor arasira corsa c ile gidiyorum daha alcak olmasindanmidir virajlarda daha cok guven veriyor.
cok dusmesini istemiyorum resimlerdeki siyah astra benim icin cok alcak.Tosba gibi de yerde gitmekte istemiyorum.
Alacak arkadaslar hangi alcakliklarda dusunuyor.

yay takınca aracın yol tutuşu ve sürüş zevkinin artıcağı kesin bişey zaten.güvenlik açısından da biçok artısı var.bu arada resimdeki siyah astra dediğin hangi resim acaba?

2.sayfadaki ademturan nickli arkadasin ekledigi resimlerdeki arac benim icin cok alcak. Biraz daha yuksek olabilir..

bence süper alçak olmayack ise resimdeki gibi celal bence hiç taktırma derim ben
bende alıcam bi şu fiyatlar belli olsaydı

Benim amacim gorunusu degil gercekten otoyolda arac virajlarda cok yatiyor,tumseklerde cok zipliyor ve ani yapilan frenlerde de arkadan one dogru cok esniyor.Corsa C bile virajlarda bukadar yatmiyor.Otoyolda corsa ile 150-160 la viraja girerken astra ile 170 le giremiyorum.Yani guven vermiyor.Uzun bir sure jip te surdum ayni seyleri onda da yasadim

arkadaşlar bgun dp tuningteydim türkiyede 3.5 mm eibach astra cdti için yay yokmuş sipariş verilmiş mayıs sonunda ilk defa gelicekmiş...

Uzak kaldım biraz konudan. Dün gece arabaya hırsız girdi bugün onunla uğraştım. İnternete giremedim. Valla bence dp'yi bekleyelim. Ayrıca bende kredi kartına taksit yaptırcam. Daha iyi olur yani. Can abi Ankara'dan nasıl yapacağız bu işi biz?

Geri