Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

yayların fiyatı 370 tlden aşağı olucak bu garanti arkadaşlar ayrıca taksit imkanı var vade farksız.serdar sen kaça almıştın yaylarını?sonuçta biz tabiki en uygun fiyata güvenilir bir yerden almak isteriz yayları ki daha sonra bi sorun yaşamayalım.yani bize minimum nekadar bi fiyat verebilir bu arkadaş?yay alıcak kişi sayısı bunda etki olurmu?

saol kardeşim ii olsu yaaa bende almayı düşünüyorum 18inç. peki senin lastik ebatları nedir

Al valla:) Çok iyi gösteriyor arabayı. Hemde senin araba siyah, süper olur. 225 40 18 lastik ebatları.

arkadaşlar yayda son noktayı koyuyorum benim burdaki arkadaşıma söledim böleböle forumda takılıyoruz falan die. size kaç para fiyat verdilerse o fiyattan aşağı olacagına garanti veriyorum istanbul dışı olan arkadaşlarım için garantiye taksit yapma imkanıda sağlıyo ne dersiniz bu işe

Bu da çok iyi:) Bakalım yaylar gelince fiyatlar netleşir hangisi daha uygun olursa ordan alırız. Daha düşüğe verecekse neden olmasın ;)

Taksit yapmaları daha önemli benim için :). Neyse artık sabırsızlanmaya başladım, biran önce taksak ta arabanın yere yaklaşmasına göe ya body kit ya da jant olayına girsek

arkadaşlar omega 96 model için yay getirme imkanımızda varmı ??? lutfen yardım

Taksit yapmaları daha önemli benim için :). Neyse artık sabırsızlanmaya başladım, biran önce taksak ta arabanın yere yaklaşmasına göe ya body kit ya da jant olayına girsek

Can abi yaydan sonra hemen jant derim. İstersen beraber bakarız. Ben çok araştırdım zamanında ;)

Geri