Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

öncelikle uğurkardeşim geçmiş olsun bişi almışlarmı arabadan bende bu aralar tırsmaya başladım bu hırsızlık işinden arabayıda biraz sekillendirmeye baslayınca daha bi tırsar oldum....... bu arada corsac nickli arkadaşıma cewap olarak şunları demek isterim bende astra 1.3hb var 2007 model işe gittiğim yolda otaban çıkısı bi viraj var belki bilen vardır istanbulda metris yolundan 500 evlere çıkan bi viraj özellikle denedim 1hafta boyunca o yolda 110la bişi yoktu 120de fena deil ama 130a çıktığım anda arabanın arkası yolun ortasında kaldı zor toparladım. astraların gerçektende yol tutusu ii deil yani benbeğenmiyorum yani neyse biliyosunuz ben 1 ay önce eibah 35mm yay taktırmıştım 2 günkullandım arabada aynı viraja spor yaylarla 120 ile girdim korktum sanki araba kaçıcakmış gibi geldi bana açıkcası çok güvenli gelmemişti ama benim araca takılan yaylar benzinli yayıymış söktürmek zorunda kaldım yüksek hızlarda yaylı araba güven vermedi bana ama makasa falan girerken zıpkın gibi kesinlikle arabada sekme kayma yok mükemmel bi sürüş keyfi oluyo ben bunu kullandığım için bunu burdan paylaşmak istedim siz daha kullanmadınız ön bilgi olsun yani bakalım benim yaylarda sizinkiyle aynı anda gelicekmiş sonuçta beim aldığım yerde dp tunıngden çekiyomuş malı. ozaman görücem nasıl olacak baktım aynı güvensizlik var kesinlikle kullanmam söktürüp başka bişi alırım o parayla sonuçta garantili mal deişim yapıcaklardır.

benim düşüncem yaydan sonra araba en fazla 2 parmak düşer ki 3cm'3 denk geliyor bundan daha fazla salıcağın düşünmüyorum yayların kendini.sürüş ve denge performansı olarakta orjinal yaylara göre daha çabuk ve daha fazla tepkime verdiğini duymuştum manevralarda bu yüzden sürüş şeklimize biraz ddeğiştiricez gibi yani zamanla alışılır bunada.yüksek hızla girilen virajlarda sıkıntı yaratırmı bilmiyorum kullanan arkadaşların fikirlerini almak en mantıklısı sanırım.forumda andangüçlü arkadaşımızda 5cmlik yay var benzinli motorda ondan bilgi alabiliriz başka bildiğiniz kullanıcılar varda onlarada ulaşabiliriz bence.

Saol Serdar'cım. Fotograf makinası gitti sadece. Dediğin gibi şekilden galiba bizim aracı buldu. Bide arabayla evin önünde çok uğraşıyordum. İlgi de çektik heralde. Hayırlısı olsun. Allah kimsenin başına vermesin. Adnan'la yay olayını konuşmuştuk daha önceden. Buluşunca da kullanacaktım arabasını ama kaynadı sohbet muhabbet. Kendisi de yorum yapar zaten ama çok memnun Adanan görüntü ve sürüş açısından. Tümseklerde zıplamalar oluyor. (Adnan'ın kardeşi Hakan burayı okursa o da yorum yapar heralde:) )

Arkadaslar bugun gene yoldan geldim dediklerimin arkasında halen duruyorum astra h yol tutusu gerçekten kötü hatta yuksek suratteki direksiyon yumusaklığına anlam veremedim aşırı bir derecede hafiflik var.2 Sene A3 surdum kesinlikle yol tutus acısından kat kat üstün bir arac. Düşük hızda direksiyonu çevirmekte zorlanırken yüksek süratte sanki kus gibi oluyor aslında çok sert olması lazım.Arkadaslar siz bi yaylanın kritiklere göre bende ya amorisörleri koni ile değistiririm yada arabayı değiştiririm artık.

ugur sana bişi sorcam yaa senin arabanın jantlar sanırım 18dimi. nasıl kullanımı aracı yorar falan diolar çok ses verirmiş vb. bişiler yani bi jant gördüm astrada 18inç 225*40*18 lastik vardı bide abi bi araba bukadarmı tatlı durur yaaa dibim düştü sana bi sorıım dedim nasıl olsa sen kullanıyosun bilgilendirirmisin acaba..

Evet Serdar 18'' benim jantlar. Bana da başta çok yorar dediler ama orjinal jantlarla takılan jantlar arasında %0,8 bi büyüme var. Bu da pek bi fark yaratmıyor. Performansta pek bi düşüklük yok. Ses olayıda yok. Ağırlık önemli bide jantlarda. Ona dikkat edilmesi lazım. Ben çok memnunum :) Maşallahı var :) Gayette arabayı gösteriyor. Tavsiye ederim yani :). Zaten orjinali 16''. 17'' tak diyorlar. O zaman bence bi manası kalmıyor.

saol kardeşim ii olsu yaaa bende almayı düşünüyorum 18inç. peki senin lastik ebatları nedir

arkadaşlar yayda son noktayı koyuyorum benim burdaki arkadaşıma söledim böleböle forumda takılıyoruz falan die. size kaç para fiyat verdilerse o fiyattan aşağı olacagına garanti veriyorum istanbul dışı olan arkadaşlarım için garantiye taksit yapma imkanıda sağlıyo ne dersiniz bu işe

arkadaslar ben bu yayi almaya karar verdim

Yukaridaki telefon numaralarini arkadasima vericem arkadasim benim adima alip odemeyi yapicak.

Eibach 35mm yay dizel olani icin kodu nedir acaba?

Illaki birlesip alirsakmi fiyati 320ytl oluyor?

Tesekkurler cevaplar icin simdiden

Geri