Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Merhaba arkadaslar bende yay bakıyorum ama bugun bırkac yere sordum Ankara da Fiftytuning 185€ cektı baska bır yere sordum Mad dıye bır marka söyledi onunda benzınlısını dızel bı cok arabaya sattıgını ama sorun yasamadıgnı falan soyledı pek guvenemedım bılgınız varmı bu mad hakkında. Fıyat bellı oldugunda bende adımı lısteye yazdırabılırım.

O markayı ilk defa duyuyorum.Hiç gerek yok.
Şu anda bulunduğunuz konuda alınmaya çalışan spor yay en kaliteli olanlarındandır.Fiyatıda geçmiş sayfalarda yazıyor.
Almak istiyorsanız tereddüt etmeyin bence..

Güncel liste

1-burak_skry
2-okanttnc
3-MTL (Mutlu KOÇER)
4-Pehlivanoğlu
5-viper&viper
6-

arkadaşlarlar altı kişilik yay fiyatını yarın alıcam arkadaşımdan şimdi aradım işyerinde olmadığı için fiyat veremedi yarını bekleyin

arkadaşlar taksit olayı şöle oluyomuş istanbulda olanlar için her kart için taksit imkanı oluyomuş ama istanbul dışı olan arkadaşlara sadece garanti bankasının k.kartlarına taksit imkanı oluyomuş bunu sormuştum daha önce

İstanbul dışı için sahibindende ilan açma imkanı yokmu aynı fiyattan ordan taksitlendirme yapabiliriz bizde

Bakalım bi arkadaşlar yaylar bi gelsin. İstanbul dışından alacak çok. Bide nerden alacağımız kesinleşsin. Şimdi Serdar kardeşimize soruyoruz ama sonra onun arkadaştan almazsak Serdar'ı da arkadaşına karşı mahçup bırakmayalım.

yani arkadaşlar ben kesin fiyat verdikten sona alıcaz deyipte almamak ayıp olur bende arkadaşıma yalancı çıkmıyım yani

arkadaşlar eibach 35mmlik dizel yaylar için fiyat geldi 370tl garanti bankası k.kartlarına istanbul dışı olan arkadaşlar için taksit imkanı var. taksit içinde vade farkı yokmuş duyurulur.. bu arada 8 tane şipariş vermiş arkadaşım

Geri