Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

serdar eibacha takılmamızın sebebi dizeller için kod olayını bulduktan sonra oldu açıkçası çünkü daha bi garanti oldu h&r da böyle bişey söz konusu değildi onların olayı biraz daha farklıydı h&r Türkiye distribütörü pozitif autoyla görüşmüştüm ben kesin bi bilgi alamayınca eibach daha çok kafama yatmıştı yoksa ilk etapta bende h&r düşünüyodum ki fiyat olarak eibachtan daha uygundu ve hemen bulunabiliyodu sanırım.
yayı alıcak kişi sayısı izmirden 3 kişi yanılmıyorsam ben varım garanti mutlu diye bi arkadaş var bide onun bi arkadaşı varmış yanılmıyosam belli değil ama can abi uğur var 4 kişi garanti yani diğer çoğunlukta fiyat bekliyo sanırım kesin olarak.bu arada istanbul dışında olduğumuz için montaj ve diğer ayarları yaptıramıycaz bizede ona göre bi fiyat verirler artık:)

burak_sky

izmir listesine benide dahil et lutfen.

ama oyle ayarlamalari lazim iki internetten alabilelim kredi karti tek slipte olur taksitte...

olmadi istanbuldaki arkadasada aldiririm ama almadan lutfen haber verelim birbirimize...

burak_sky

izmir listesine benide dahil et lutfen.

ama oyle ayarlamalari lazim iki internetten alabilelim kredi karti tek slipte olur taksitte...

olmadi istanbuldaki arkadasada aldiririm ama almadan lutfen haber verelim birbirimize...

okan yaylar alınırken mutlaka haberin olur özelden mesaj atarız zaten herkese nerden alınacağını ve fiyat bilgilerini tarih kesin değil ama ay sonuna doğru bakarak ol sen konuya.izmirden en az 3 kişi oluyoruz böylelikle aldığımız yere göre ödeme şekli olucak internetten kredi kartı ile çektirebiliriz serdarın dediği yerden onlar bize yollar.son durumu yine haberleşiriz.

burak 4 kişi tamamsa ben arkadaşımdan net fiyatı istiyorum kardeşim bakalım neler yapıcak inşallah yüzüm kara çıkmaz :D

tamam uğur listeyi yapalım ozaman serdarda fiyatı verir yarın öbürgün fln belli olsun kim alıcak kim almıycak.

astra 1.3 cdti eibach 3 cm yay toplu alım listesi:
1-burak
2-?

astra 1.3 cdti eibach 3 cm yay toplu alım listesi:
1-burak_skry
2-okanttnc
3-?

Geri