Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Walla Uğur ne yalan söyliim jant işini çok istiyorum. Ama şimdi jant lastik alsam nerden baksan 1500, 2bin liram gidecek. Body kit e sadece 450-500TL :).

Neyse dediğim gibi yaylar bir gelsin, jant almayacak olsam bile senle bir piyasa araştırması yaparız belki şeytana uyarım

O da doğru abi en az 1500 lira. Ama istiyosan öyle de olacak böyle de :D En iyisi şeytana uymak :)

Walla aslında alabilirm de taksite girmek istemiyorum, biraz biriktirip öyle almak daha mantıklısı. ama tabii kaçarı yok jant eninde sonunda olacak :)

peki replika jantlar konusunda nediyosunuz arkadaşlar bi sorun çıkarırmı.burda çok istediğim bi modeli gördüm 18'' fiyatta iyi ama replika olması beni düşündürüyo biraz.

replica jantlar kalite olarak en düşük sınıftadır ve ağır olur, genelde çin yapımıdır.Kullanan tanıdıklarım var janttan yana tek sıkıntıları çabuk eğilip, kenarlarını kolay yemesi ve arabayı yorar tabiki..

bende öyle duymuştum adnan ama emin olmak için sorayım dedim neyse jant için bikaç ay beklemek lazım ozaman.

valla arkadaşlar ben jant işine hemen giricem şu yaylar gelince çok güzel 18 jant buldum lassa lastiklerle beraber 1700e alıcam inşallah.. bu arada yayları en az 4 kişi falan alırsak indirim olucak ben 400e almıştım ama montaj falan dahil hatta rot balans bile yapilmıştı benim arabaya oyuzden 400e geldi bana ama alıcamız yer garanti yer isteyen netten baksın http://www.autoshopline.com/ burda irtibatta olduğum kişi satın alma müdürü nekadar çok kişi olursa okadar indirim olucakmışş. garanti bankada taksit olurmuş ist dışı olanlar içinde

ustat yukaridaki arkadaslar

6 tanesinin fiyati 320ytl tane basi deyince bende fiyati bu zannettim

ne kadar fiyati acaba?

kafam karisti dogrusu

ben suan 370ytl bir fiyat aldim fiyat cokta pahali degilmis o zaman?

aynen aynen kafalar karışır bazen ya aslında 370 400 fazla farketmiyo ama artık hani işin peşindeyiz yaaa hırs oldu bizde bu 10 kuruş bile indirim nerde olursa ordan alıcaz sanıırım :D

bu arada bi arkadaşımdada astra 1.3cdtı var. 18 jant lastik h&r 35mmlik yay 2600tl vermiş çokdeilmi abi yaaa. ama araba müthiş duruyodu sırf bakmak için durdum yolda inceledim yanii. h&r nin yaylarda ii durmuş ama yaa biz nie eibachta takıldık anlamadım ama neyse artık yola girdik

Geri