Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

valla can abi bence kesin çin malı abi bu yayın turkiyeye girisini bi arastırın zaten 310 320 gibi fiyatlarla alınması imkansız gibi ben arkadaşıma söledim az önce bu fiyatlar veriliyo dedim forumda olmaz öle şey dio

Aslında kimseyi zan altında bırakmak istemem. Senin malın Çin senin ki değil diye bir iddam yok. Tek mrk ettiğim daha çnce de belirttiğim gibi bu yayların Türkiye ye girişi Haizran gibi olacakken nasıl oluyor da başka yerlerde önceden bulunabiliyor?

melii abi sakına yanlış anlama heee senin malına çin malı demiyorum ben diğer arkadaşlar başka yerlerde sormuşlar onlar için sözüm

310 lıraya bıter ıs al gulum ver gulum en son olucagıda budur daha uygun bulursanız hbrım olsun oda toplu alıcaksınız dıye kargo alıcaya aıttır ıstanbul ıcı elden teslım olur :)
300 tl'ye ben alıyorum eibach dizel olanı tabiki koduda doğruysa istanbul nerden alırım bu yayları saat 9-19 arası imese yakınım saat 19:30 gibi mecidiyeköyden geçerim otobandan en sonda akşam eve 20:00 500 evler k.deniz mah

300 tl'ye ben alıyorum eibach dizel olanı tabiki koduda doğruysa istanbul nerden alırım bu yayları saat 9-19 arası imese yakınım saat 19:30 gibi mecidiyeköyden geçerim otobandan en sonda akşam eve 20:00 500 evler k.deniz mah

300 lıraya al sen o yayıı yolda gıderken fark anlasılır madde im china :)

benım elımde 1500 un uzerınde yay var grantı belgelesıı bıle ıcınde neysee yaa ben sıze yay satmaktan vaz gectımm alında cın mallarınıı sonra benım kapımıı calmayın yada gıdın fk alın o daha ucuzdur nede olsa cınde fason yaptırıyor bıraz daha arastırın dahada duserr

eger benım malım cın malı cıkarsa hepınıze bedava verıcem yaylarıı alperen sen harıc

E10-65-013-02-22

300 lıraya al sen o yayıı yolda gıderken fark anlasılır madde im china :)

benım elımde 1500 un uzerınde yay var grantı belgelesıı bıle ıcınde neysee yaa ben sıze yay satmaktan vaz gectımm alında cın mallarınıı sonra benım kapımıı calmayın yada gıdın fk alın o daha ucuzdur nede olsa cınde fason yaptırıyor bıraz daha arastırın dahada duserr

eger benım malım cın malı cıkarsa hepınıze bedava verıcem yaylarıı alperen sen harıc

E10-65-013-02-22

abim yukarda 310 lira demişsin
160 euroda zaten 340 tl yapar madem dizel var elinde alalım gitsin
sen foruma verde bana verme
ama ilk alıcı ben olayım nerden alayım bilgi versene
bugünde perşembe zaten

abim yukarda 310 lira demişsin
160 euroda zaten 340 tl yapar madem dizel var elinde alalım gitsin
sen foruma verde bana verme
ama ilk alıcı ben olayım nerden alayım bilgi versene
bugünde perşembe zaten

hanı sen semden alıcaktın ne oldu ?

ben sana yay satmıcam kararım kesın

340 fıyat verıyrum
320 buluyorsun
310 fıyat verıyurm
300 buluyoursn

onun ıcın arkadasım ben sana yay satmıcam kusura bakma

bana ozelden msj yollama pls .....

melli abi bana 5 tk yay lazım onları bu akşam alim senden :)

Geri