Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Meli abi elindeki malzemeye güvenmese zaten buraya yayın yapmaz. Zaten malzeme elimize geldiğinde kendini belli eder istediğiniz yere götürürsünüz. Fiyat konusundada elinden geleni yapmış gördüğüm kadarı ile.

O "olmaz öyle şey" diyen arkadaşın acaba meli abinin aldığı fiyattan fazla aldığı için öyle diyor olmasın ?

Bence makul toplu olmayacaksa bile ben almayı düşünüyorum. Zaten ay ortasına geldik benimde kendime göre araçta planların ve bütçemi ayarlamam gerek. Meli abi olmasa gidip dışarıdan alıcam bu yayı.

mutlu ben yayı almışım parayı vermişim yeni yayım gelicek aslına bakarsak benim için 50tlnin indirimi olsa ne olmasa ne olur burda toplu bi olaya kalkıştık beraber bi faaliyetiçine girdik ben tek amacım burdaki insanları tanımak bilgi alışverişinde bulunmak. şimdi mutlu bana nşe laf sokmak istediğini almış deilim helal olsun melih abiye burdaki insanlara güzelliğini yaptı ama senin benim ordaki cümleme saplanıp kalmanı ben anlayamadım heee şölee bişi olur ben satıcı olurum ozaman tamam itin dötüne sok çıkar lafım olmaz ama ben burda bireyim arkadaşım yapıyo bu işi bende orda taktırdım ama adam bana 400 takmış kazık yemişim veya yememişim orası ayrı konu ama sanki beni burda satıcı gibi göstermen yada laf sokman çok ayıp dostum....

Sernes ismini bilmiyorum o yüzden nickinle hitap edicem. Benzinli yay alıp malesefki uymayıp çıkardığını yorumlarından gayet iyi biliyorum. Yayla ilgili her konuyu okuyorum ben forumda. Sernes indirim yapmaya çalıştığını ve kişilerle konuştuğunuda gayet iyi biliyorum. Benim burda (Senin tabirinle) laf sokma dediğin kelime hangisi anlamayadım. Tahmin ettiğim kadarı ile şu yorumdan bahsediyorsun.

melii abi sakına yanlış anlama heee senin malına çin malı demiyorum ben diğer arkadaşlar başka yerlerde sormuşlar onlar için sözüm

Kelimeye sen zaten yanlış anlamayla başlamışsın ve bende o şekilde yanlış anlamayarak yorum yazdım. Art niyetim olsa ;

O "olmaz öyle şey" diyen arkadaşın acaba meli abinin aldığı fiyattan fazla aldığı için öyle diyor olmasın ? yerine

400 takmış kazık yemişsin derim.

Ben melii'de senide tanımam. Kayıt tarihime ve mesaj sayımın ortalamasını alırsan zaten 2-3 kişi haricinde beni kimsenin tanımadığını gayet iyi anlayabilirsin.

Bu kadar neden celallendin hala anlayamadım.

Son olarak satıcı olarak gösterem mümkün değil konuya yorum yazan ve ileride konuyu okayacak herkez şu dakikaya kadar senin satıcı değil mağdur olduğunu gayet iyi anlar.

Cümlelerin sonuna Smile koymadım diyemi böyle anlaşıldı anlayamadım.

neyse mutlu yanlış anlaşılmalar olabilir kardeşim benim hatam varsa kus bakma bişi demedim celallenmedimde problem yok. ismim imzamın altında yazıyo kardeşim

valla orasını sormadım bugun kendisinle görüştüm 310 veren varmış diye hadi 300 yapim sizlere özel dedi.
aslında onu da sormadım yani 300 tl diyince :)

Bildiğim kadarıyla Burak, Uğur ve ben peşin değilde taksitle alacağız o nedenle bu seçenek çoğumuz için önemli olacaktır, eğer öğrenebilirseniz seviniriz

Geri