Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

hanı sen semden alıcaktın ne oldu ?

ben sana yay satmıcam kararım kesın

340 fıyat verıyrum
320 buluyorsun
310 fıyat verıyurm
300 buluyoursn

onun ıcın arkadasım ben sana yay satmıcam kusura bakma

bana ozelden msj yollama pls .....
abim bu ticaret sen benden daha iyi bilirsin
nerde uygun oraya yerleş
tavrını hiç beğenmedim
bulunmaz hint kumaşı bu yaylar
senden almam giderim başka yerden alırım

tamam ıste nerden bulusan bull ben sana mal satmamakta kararlıyım

uzatmayada gerek yok ....

ewettttt arkadaşlar melii abi olaya son noktayı koydu toplu alımcılar ne diyosunuz bu işe

Meli abi elindeki malzemeye güvenmese zaten buraya yayın yapmaz. Zaten malzeme elimize geldiğinde kendini belli eder istediğiniz yere götürürsünüz. Fiyat konusundada elinden geleni yapmış gördüğüm kadarı ile.

O "olmaz öyle şey" diyen arkadaşın acaba meli abinin aldığı fiyattan fazla aldığı için öyle diyor olmasın ?

Bence makul toplu olmayacaksa bile ben almayı düşünüyorum. Zaten ay ortasına geldik benimde kendime göre araçta planların ve bütçemi ayarlamam gerek. Meli abi olmasa gidip dışarıdan alıcam bu yayı.

Toplu alımın yalan olduğu falan yok. Melih abiyi bireysel olarak tanımam ama bize naylon mal satacak, 5-10 lira için kıvıracak bi adam olmadığını az çok forumdan biliyorum. Sağı solu aramamızdaki amaç tam olarak bilgimizin olmayışıdır. Kimi diyo daha Türkiye'de yok, kimi benzinli kodunu dizel diye yutturmaya çalışıyo. Bundan temkinli yaklaşıyoruz. Serdarın yaşadığını yaşamak istemiyoruz. Alacak 5 kişiyiz. Melih abinin fiyat ortada. Bize uyarsa Melih abide satmak isterse alırız.

Melih abi sormuştum ama tekrar sorayım. Kredi kartı imkanı ve taksit imkanın var mı?

Geri