Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

arkadaşlar aslında şöle bir olay var satıcıların çoğu ne sattığını bilmeden satıyo adam sadece parasına bakıyo eeeeeh olur takın giitsin ya tutarsa bu sadece yayla falan alakalı deil her parça için bu işi böle yapıyolar.

arkadaşlar aslında şöle bir olay var satıcıların çoğu ne sattığını bilmeden satıyo adam sadece parasına bakıyo eeeeeh olur takın giitsin ya tutarsa bu sadece yayla falan alakalı deil her parça için bu işi böle yapıyolar.

Tabi canım geçen bi aksesuar dükkanında yay gördüm yerde bitane. Adama sordum sizde yay var mı diye? Adam araban ne marka dedi? Astra dedim. Al işte onları onlar olur senin arabaya diyo hemen :D Hangi kasa astra falan hiç bişey sormadan hemde :D Bende geyiğine kaç para dedim. 100 liraya veriyim sana dedi :kop::kop::kop:

alperen bence hafta sonunu beklemeden hemen söktür orj yayları taktır o yaylar hafta sonuna gelmez kardeşim demedi deme. yoksam 2günlük arabanın ne ön takımı ne amortisörleri kalır her tarafından sesler gelmeye başlar

ya biz 1 aydan fazladır uğraşıyoruz bas bas bağırıyoruz sorun çıkar öyle yada böyle diye yine böyle olaylar yaşanıyor ya dicek bişey bulamıyorum.eibach dizek yaylarının gelmesine 10 gün kaldı sabredin doğru olan iş yapılsın bare coil-ex falanda uğraşmayın hiç.

ya biz 1 aydan fazladır uğraşıyoruz bas bas bağırıyoruz sorun çıkar öyle yada böyle diye yine böyle olaylar yaşanıyor ya dicek bişey bulamıyorum.eibach dizek yaylarının gelmesine 10 gün kaldı sabredin doğru olan iş yapılsın bare coil-ex falanda uğraşmayın hiç.

Hayırlısı olsun Burak boşver. Almış işte birden gaza gelip. Aldığı yere dizel yayın gelmesini bekler artık. Şaka maka 10 gün kaldı yav :) Tam da benim sınav dönemine denk geliyor ya! 19undan sonra taktırırım artık bende.

Tabi canım geçen bi aksesuar dükkanında yay gördüm yerde bitane. Adama sordum sizde yay var mı diye? Adam araban ne marka dedi? Astra dedim. Al işte onları onlar olur senin arabaya diyo hemen :D Hangi kasa astra falan hiç bişey sormadan hemde :D Bende geyiğine kaç para dedim. 100 liraya veriyim sana dedi :kop::kop::kop:

abi sormayaa bide böleleri olunca deli oluyorum alıcan o yayı dötüne sokucan :D

burak bide bu dizel yaylarıda olmuyomuş bi sorun çıkıyomuş ne olcak ozaman :D

abi sormayaa bide böleleri olunca deli oluyorum alıcan o yayı dötüne sokucan :D

Olur mu iyice saracaksın adama :D Heveslendirceksin :) Şöyle mi olur böyle mi olur diye :) Sonra vazgeçtim veya yarın uğrarım diye çıkacaksın :)

burak bide bu dizel yaylarıda olmuyomuş bi sorun çıkıyomuş ne olcak ozaman :D

O da olmazsa toplu Astra H CDTİ satım başlığı açarız :D Komple arabaları satarız.

Geri