Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

serdar o ihtimali düşünmek istemiyorum ben:D bunca ay bekledik bi sorun çıkmaz heralde millet neler takıyo bişey çıkmıyor biz kılı kırk yarar arar buluruz olan bize olursa yanarım valla:D

işte o zaman hepinzi gümbürtüye
tekrar ediyorum arkadaşlar aracın konforundan bir şey kalmadı tavşan gibi anasını satayım zıplıuyoruz amörtisörlerde aşırı derecede ses gelmiyor sernes ile deneme yapıcaz yarın aynı ise olay hemen söktüreyim bari hafta sonunu beklemeyeyim

Benim merak ettiğim başka bir nokta daha var. Şimdi Alperen o yayları aldığı yere iade edecek başka yay alacak vs ok. Ama o yaylar ne olacak ??? Çöpe mi gidecek ??? Bence bir güzel temizlenip kutusuna koyulacak. Sonra belki ben belki sen belki de başka biri gelip astra için yay sorduğunda hemen bu kutu çıkarılacak. alacak elemana da büyük ihtimal "Bak bu yaylar piyasada 370 ben sana 350 vereyim diyecek, az bir pazarlıkla da en fazla 340 a bırakacak" yazık değil mi, bence yazık.

serdar o ihtimali düşünmek istemiyorum ben:D bunca ay bekledik bi sorun çıkmaz heralde millet neler takıyo bişey çıkmıyor biz kılı kırk yarar arar buluruz olan bize olursa yanarım valla:D
ben hafta sonunu beklemem yoksa benzinlisi elimde kalır
yarın halledip hemen dizel olanını takıcam oda gelirse tabi yarın
ve herkes takmadan önce bendeki aracı deneyebilir istanbulda olan arkadaşlar tabiki
böylece ürünü almadan karar vermiş olursunuz
buda benden size jest olsun

Benim merak ettiğim başka bir nokta daha var. Şimdi Alperen o yayları aldığı yere iade edecek başka yay alacak vs ok. Ama o yaylar ne olacak ??? Çöpe mi gidecek ??? Bence bir güzel temizlenip kutusuna koyulacak. Sonra belki ben belki sen belki de başka biri gelip astra için yay sorduğunda hemen bu kutu çıkarılacak. alacak elemana da büyük ihtimal "Bak bu yaylar piyasada 370 ben sana 350 vereyim diyecek, az bir pazarlıkla da en fazla 340 a bırakacak" yazık değil mi, bence yazık.

abi olucak başka bişi yok benimde sökülen yaylar satılmış bile hatta bugun gittim arkadaşımın yanına hem kolçak taktırdım orda hemde yayların parasını aldım :D

Alperen jestin için teşekkür ederim bi Ankara'lı olarak :D :D :D Orda olsaydım gerçekten seni ve arabanı görmek isterdim:)

can sana vereyim kimseyi bu derte sokma:D

can abi aynen dediğin gibi olur başka bi şıkkı yok zaten bunun belki alperenin aldığıda öyle bi yay olabilir bunu bilemeyiz.

alperen eibach cdti yayların hafta sonu gelmesi çok zor ay sonu gelicek yaylar sen çıkart onları orjinalleri taktır aldığın benzinlileri koy kutuyo at bagaja sem tuning dizel yay gelince arasın seni git taktır dizel eibachları işin garanti olsun.

gelicek yaylarda bi sorun olmaz arkadaşlar içiniz ferah olsun kimse patlamaz yani:D

Bu saatten sonra patlarsa da zaten arabaları satalım. Biraz önce de söyledim. Toplu Astra H CDTİ satım başlığı açarız :D

arkadaslar almanyadan gelen hbre gore mallar alman gumrugunde :) bugun yarın yola cıkar gumruk ıslemlerı halledılıcek ve buraya gelıcek burda gumrukten cekıcegız malıı :)

Geri