Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

yaw ben hızlı klavye kullanıyurmm yanlıs bır sey yazıldıysa duzeltılır ıllaaa banamı sarıcaksınız anlamadım gıttıı

Ne alakası var hata düzeltmekle? Ben bilmediğim için bir soru sordum oraya. Benim bildiğm marka Bilstein, acaba Bristaine diye bir marka da var mı onu merak ettim, onu sordum. Hata düzeltecek olsam direkt "Bristaine değil Bilstein" yazardım.

Kimin aracının neye ihtiyacı olduğunu söyleyecek bilir kişi değilim burada. Sağolsun bilir kişiliği üstlenen başka arkadaşlar var bu görevi onlara bırakıyorum.

Ben sadece zıplamadan şikayet eden arkadaşa bu sorunun nasıl çözüleceğini yazdım, gidip illa benim dediklerimi yap demedim. Zaten o da araştırmasını yapmış, fiyat ona uymadığı için de vazgeçmiş.

Bir kez daha konunun "CDTI için 3,5 Eibach YAY" olduğunu hatırlatıyorum, lütfen konu bu çerçevede dönsün artık

reform tuning'i bugün aradım
bugün hafif bir çukura bilerek girdim ve tak tuk sesler geldiğini farkettim
araçta zıplamalar oluyor dedim
o zaman eibach telefon açalım dizel olanınıda getirtelim dediler
yoksa coil-ex takıcaz eibach söküp
ancak yetkili bütün yaylarda bu olayı yaşarsın dediler
birde şimdiye kadar astra h dizel için dizel yay takmadık dediler
yarın kesin sonuç çıkacak eğer astra h dizel olanın getirirse onu alıcam
yok ben getiremem derse coil-ex takıcam artık
birde onu deneyelim aynı sorun olcakmı
forumda serina17 arkadaşım coil-ex taktığını biliyorum onun hiç bir şikayeti yokmuş
mazallah amörtisörleri patlatırız sıfır araç gümbürtüye gitmesin
baktın olmadı komple çıkarırım coilover için para birikimi yapıp ondan alırım veya hiç bir şey almam jant+panjur alırım
en son durum bundan ibaret

Son düzenleme:
Alperen coil ex in eibach dan daha iyi olduğunu sanmıyorum. Konforu en az bozan marka eibach dır. O yüzden bence hiç coil ex e bulaşma. Eibach ın dizel için olanını alabiliyorsan onu al bence.

Coilover aslında en iyi çözüm ama koni amortisörlere pahallı demiştin. Coilover lar bundan daha pahallı olacaktır.

Umarım bir şekilde halledersin

Ah Alperen acele ettin aldın yayları! Coilover 2000liraya mal oluyor ve uzun süre ayarı tutturmak için zırt pırt taktırdığın yere gitmek zorunda kalacaksın. Hiç bulaşma derim. Onun yerine jant alırsın. 1000kat daha gösterişli olur araban. Coilex de taktırma eibach iste adamdan. Hiç takmadık dediklerine bakma. Dizel için üretilmiş bi yay sonuçta. Herşeyin bi başlangıcı vardır:)

alperen hızlı davrandıı
ve cok arastırma yaptıı
arastırmanın sonucunuda beklemeden benzınlı yayı aldı
+ benımle polıme gırdı surda su kadar burda bu kadar dıye
bence sonuc ortada yanıı
hızlı gıdenın sonu ıyı deyıldır
ben let ıcın arastırma yapıyorum kısmetse proje ıcın kışı beklıyrum
beklıyen muradına erermıs

Ah Alperen acele ettin aldn yaylar! Coilover 2000liraya mal oluyor ve uzun süre ayar tutturmak için zrt prt taktrdn yere gitmek zorunda kalacaksn. Hiç bulama derim. Onun yerine jant alrsn. 1000kat daha gösterili olur araban. Coilex de taktrma eibach iste adamdan. Hiç takmadk dediklerine bakma. Dizel için üretilmi bi yay sonuçta. Hereyin bi balangc vardr:)

ben zaten basima ne geldiyse aceleligim yuzunden oldu zaten ama pisman degilim hafta sonu dizel olanı denicem birde aynı ise geri iade edicem

Son düzenleme:
Alperen benim yazıdan alıntı yapmışsın ya, bütün ''ı'' lar ve''ş'' ler yok olmuş nedense :D

Ayrıca haftasonuna kadar öyle dolaşma arabayla ya da fazla kullanmamaya çalış.

Geri