Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

kutu üzerindeki kod = E10-65-013-01-22
bi kac foto yukluyorum simdi...

arkadaşım aracına taktığın yayın kodundan da anlaşılacağı gibi astra h benzinli modeller için üretilen yaylar bu nedenle dizel motor benzinliye göre ağır ve bu yüzden aracın 3 parmak düştü.bütün olay bundan ibaret;)

Teşekkürler Adem. İşte anlaşılmaz nokta bu. Kimine sorun yaratıyor kimine gayet hoş görüntü sağlıyor. sernes'in kutu üzerindeki kod il aynı değil mi bu?

uğur şuan çıkarmıyor olabilir ama uzan vade de yay kendini daha fazla salabilir motor ağır olduğundan ve sorunlar başlayabilir ozaman ayrıca imzandaki fotoya göre aracın 3 parmak düşerse çok düşmüş olur bence 2 parmak çok ideal.

Haklısın Burak. Bakalım artık bi şekilde hallolacakta inşallah uyumlusuyla hallederiz.

Senin jantlar 18'', ek almıcam fazla düşsün diyosan 4,5 luk eibach lar var dizele göre. Ama dediğim gibi 4 cm ve üzeri için sağlıklı bir uygulama ancak amartisör değişimi ile olur

Ek düşünüyorum farklı bişey bulursam onun için 3,5luk istiyorum. peki bu 4,5luk dizel için yaylar mevcut mu şuan?

bildiğim kadarıyla onlar da yok piyasa da. Benim işlerim mayıs sonu gibi rayına giriyor, o tarihlerde senle bir buluşup hem arabalara bakarız hemde şu yay ek vs işini detaylıca konuşuruz diyorum.

Teşekkürler Adem. İşte anlaşılmaz nokta bu. Kimine sorun yaratıyor kimine gayet hoş görüntü sağlıyor. sernes'in kutu üzerindeki kod il aynı değil mi bu?

bi de soyle bi durum oldu.. onu da paylasayım.. yay taktırmaya arkadaşımla gittik onda da 2008 1.3 cdti var ama arka süspansiyonlarımız farklı cıktı... cok fazla anlamam mekanik islerden ama benimkinde arka yayın icine dogru bi cıkıntıya oturtuldu onunkinde ise yay tabak gibi bi bolmeye oturtuldu.. belki iyi anlatamadım ama demek istedigim kimine sorun yaratıyo kiminde guzel duruyo demissin.. dedigim gibi aynı model aynı arabalar ama farklı süspansiyonlar...
boyle bi durum iste...belki bundandır..
kolay gelsin...

bildiğim kadarıyla onlar da yok piyasa da. Benim işlerim mayıs sonu gibi rayına giriyor, o tarihlerde senle bir buluşup hem arabalara bakarız hemde şu yay ek vs işini detaylıca konuşuruz diyorum.

Anladım bana uyar Can abi. Bende o zamana kadar para olayı ayarlamaya çalışırım.

Geri