Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

istedigim cevap tam olarak bu değil... diyorum ki 1.3cdti yada 1.7cdti yada 2.0 turbo... bu motorların hepsi icin eibach resmi sitesinde aynı yayı satıyor..
dizel ve benzinli arasında 100 kg fark var dogrudur ama 1.3 cdti ile 2.o turbo arasındada agırlık farkı vardır... hatta aynı yıl modelli 1.3 cdti nin essentia ve cosmosu arasında da yaklasık 50 kg fark var... o zaman her astra modeli icin ayrı bi yay mı almak gerekir ?? demek istedigim bu bahsettiğimiz kilo farklarında bu kadar ciddi sorunlar olacagını dusunmuyorum...

bir de soyle bi duyum almıstım.... opel ve hatta diger firmaların türkiyeye gonderdikleri araclar avrupada mesela almanyaya gonderdikleri araclardan daha yuksekmis... ne kadar dogrudur bilemiyorum.. bizimkiler yuksekse ordan kurtarabiliriz =)

kolay gelsin..

dostum olay şöyle benzinli için olan yay 960 kga kadar kaldırıyo dizel olan yay ise 1075 kga kadar ağırlık kaldırıyo.yani sabit bi ağırlık olmasına gerek yok örnek olarak 2.0 turbo 1075 kg 1.3 cdti ise 990 kg olabilir ama ikisinide aynı yay taşıyor.rakamları örnek olarak verdim kafadan uydurma yani:D

zaten bilininen bir bilgi ama konuyu güncel tutmak için yazayım bari. dp-Tuning den yine mail geldi. yayların geliş tarihi mayıs sonu, nasıl sabredicez ya :)

çok özür dileyerekten bişey sormak istiyorum ben de yay alacağım ama h&r düşünüyordum,şimdi bakıyorum yoğun bir şekilde eibach alacak kullanıcılar,açıkcası kafam karıştı. eibach olmasının en önemli sebebi nedir sizce,ben de fikir almak isterim sizlerden. olmadı kafama yatarsa listeye ben de girerrim.teşekkürler

çok özür dileyerekten bişey sormak istiyorum ben de yay alacağım ama h&r düşünüyordum,şimdi bakıyorum yoğun bir şekilde eibach alacak kullanıcılar,açıkcası kafam karıştı. eibach olmasının en önemli sebebi nedir sizce,ben de fikir almak isterim sizlerden. olmadı kafama yatarsa listeye ben de girerrim.teşekkürler

aslında h&r ve eibach arasında pek bi fark yok gibi ikiside daha yumuşak konforu çok etkilemeyen ve aynı kalitede yaylar ikiside alman malı.bende önceleri h&r dan başka almam kesinlikle diyodum ama piyasaya bakınca yay işinde biraz dikkatli olmak gerektiğini gördüm diğer arkadaşların tecrübelerinide göz önüne alarak bu yüzden dizeller için kodunu bulabildiğimiz tek marka olarak eibach çıktı yani bizim araçlara uyumlu olduğundan emin oldum ben bu yüzden onda karar kıldım yoksa H&R da fiyat ve kalite olarak aynı bize biraz daha bi kolaylık sağlanıcak bu fiyattan ama yaylar mayıs sonu gelicek almanyadan illada h&r alıcam diyosanda pozitifauto distribütörlüğünü yapıyor onlara ulaşıp aracın için doğru yayı alabilirsin.

arkadaşlar tam olarak aldığınız fiyat vede doğru kod numarası nedir acaba belki daha erken bulmam mümkün olabilir ?

arkadaşlar tam olarak aldığınız fiyat vede doğru kod numarası nedir acaba belki daha erken bulmam mümkün olabilir ?

şuan için fiyat almadık daha ama piyasadaki benzinli için satılan yayların fiyatından bi farkı olmuycak bu fiyatta indirim olucak fakat rakam belli değil.kod ise ''E10-65-013-02-22'' budur.bulursan bizede haber ver:D

Geri