Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

bırılerıı benıı sıkayet etmıs arkadaslar kım ettı bılmıyrum ama allahından bulsun dıyurm

bende hersey var yakında hks de gelıcek bılgınızee 5000 m 2 buyuk tunıng uzerıne magaza acmaya karar verdımm

beyler bırakın bu toplu alma mevzusunu ztn yaylar ithal olduğu için döviz kuru uzerinden fiyat verr herkez. fark ediceği 10-20 tl 300 veren fazlasınıda verir ztn bu iş sade yayı almakla bitmio en iyi tanıdık servis yayı 50 den 60 dan aşagı takmıyo bide bunun rot-balansı var 20 de o en az 380 tiko parayı cebinize koyun ole konusun piyasada ole cin malı fln yok girin eibach'ın sitesine alın ordan urunun kod numarasını ztn yayın uzerinde vazıyo kodu, gidin bi performans shop a sorun cıkarsınlar bakın emin olun. bukadar ugrastıgınıza tartıstıgınıza deymicek. tek söyliyebiliceğim paradan kacarsanız herzaman cortlarsınız eibach alın konfordan yana kuskunuz olmasın arabası cok basık yere yakın olsun dienler 5cm alsın hyr benm jantlarm guzel gozuksun arabam guzelce yaklassın kafam rahat olsun kasisden gecerken dien 3,5 alsın ikiside on numara. (nerden biliosun dersenz ikisinide kullandım) yardım veya bilgi istiyn msj atabilir iyi sohbetler..

dostum bizde acemi işi yapmıyoruz zaten saol uyarıların için sadece bi arkadaşımız kendi tercihleri sonucunda hatalı bi iş yaptı oda erken döndü hatasından.hala yay muhabbeti yapmamızın sebebi yayların fiyatı değil piyasada yay olmayışıdır yoksa yay olsa 3ün 5in muhabbetini yapmayız milyarlık arabalara biniyoruz sonuçta hepimiz.yaylar önümüzdeki hafta sonu geliyor eibach türkiye distribütörüne ordan shoplara dağılıcak bizde kafamıza uyan biyerden alıcaz zaten toplu alımın mantığı fiyatı 15-20 lira düşürmek değildir daha büyük avantajlar içindir ki oda şu şartlarda mümkün değil zaten.sonuç olarak alıcağımız markaya çoktan karar vermiştik kodu zaten çoktan beri biliyoruz bizde yayların gelmesini bekliyoruz gelince alıp taktırıcaz hayırlısıyla.

dostum bizde acemi işi yapmıyoruz zaten saol uyarıların için sadece bi arkadaşımız kendi tercihleri sonucunda hatalı bi iş yaptı oda erken döndü hatasından.hala yay muhabbeti yapmamızın sebebi yayların fiyatı değil piyasada yay olmayışıdır yoksa yay olsa 3ün 5in muhabbetini yapmayız milyarlık arabalara biniyoruz sonuçta hepimiz.yaylar önümüzdeki hafta sonu geliyor eibach türkiye distribütörüne ordan shoplara dağılıcak bizde kafamıza uyan biyerden alıcaz zaten toplu alımın mantığı fiyatı 15-20 lira düşürmek değildir daha büyük avantajlar içindir ki oda şu şartlarda mümkün değil zaten.sonuç olarak alıcağımız markaya çoktan karar vermiştik kodu zaten çoktan beri biliyoruz bizde yayların gelmesini bekliyoruz gelince alıp taktırıcaz hayırlısıyla.
ankarada her yerde var. istediğiniz marka ve modelden..

ben bılgılendırımm bende beklıyurm ne de olsa artık astra h sımız var :)

astra h benzinli model yaylar satılıktır
sadece 2 gün kullanıldı 320 tl vericem
eibach beklemede geri iade için

bosver alperen sen yayları gerı ıyade etmeye bak daha saglıklı olur senın ıcın

alırlarsa öyle yapcam melii
bu arada 18"jant+lastik arıyorum
imzamdaki jant+lastiklerle takas

Geri