Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

can son durum yaylar hala gelmedi haziranıda geçecekmiş sağlam bilgi
5 cm coil-exleri taktım bugün yorumlarımı anlatayım.
eibach gibi zıplamalar azaldı ama kesilmedi daha az esniyor yaylar.
ön yaylar süper sıkıntı yok amörtisör vurması hiç yok.
arka yaylarda sorun var coil-ex distribütörü sanal parçacı ile görüşmeler devam ediyor;sorun şu arka yaylar halkalar tamamı bir birine sürtme yaptığı için cııııık coooook sesler geliyor galiba plastik halkalar ile sorunu çözicez diyorlar ama zannetmiyorum.; bu sesler tümseklerde geçişlerde bozuk yollarda çıkıyor ; normal yolda gidişte yaylar 1 numara süper ; beklemedeyiz.
yorumları buraya yazıyorum.

onlarda öyle diyor halka takın diyorlar ama bilmiyorum
birde daha beter bir durum var yaylar 5 cm olduğu için mazallah tümseği unuttun geçtin lastikler boşta kalınca yaylar yerde;orijinal amörtisörler büyük kalıyor ve amörtisörlerin geçtiği plastik tıpa gibi birşey varya o yerinden çıkıyor çıkınca gerisinin siz düşünün tekerlekler tampona geçer ondan çık içinden

Alperen hortum olayı ses sorununu çözer. Aslında şu yayların 15 gibi gelmesi işime geldi. Sınavlar biter daha rahat olurum.

Alperen sen Meliii abiyi geçtin istihbarat konusunda bravo :) Buarada msn'e ekledin galiba. Yazdım bişeyler ama yakalayamadım heralde.

alperen bi akşam arada bakalım senin arabaya coıl ex ler nasıl durmuş bu arada panjurda çok ciks yane

Alperen hortum olayı ses sorununu çözer. Aslında şu yayların 15 gibi gelmesi işime geldi. Sınavlar biter daha rahat olurum.

Alperen sen Meliii abiyi geçtin istihbarat konusunda bravo :) Buarada msn'e ekledin galiba. Yazdım bişeyler ama yakalayamadım heralde.
çevre genişledi haberler her yerden geliyor;hortum uğur halkaların tamamınamı takıcaz yoksa alt ve üstleremi takılcak;arkalarda hortum yokmuş bugün fark ettim önlerde var sadece;yarın hemen taktırayım

alperen bi akşam arada bakalım senin arabaya coıl ex ler nasıl durmuş bu arada panjurda çok ciks yane
eyvallah dostum çerçeveyi verdim boyayacaklar salı cuma hariç saat 20:00 gibi müsaitim cepten ararsın görüşelim

Alperen sen 5cm mi taktırdın? Coil-ex lerin 3,5 luğu var mı?
coil-ex 3.5 var tabiki eibach'tan bin kat iyi o başka
ama şu sorun var coil-ex yay'da arka ve önü eşit düşürmüyor;bu yüzden eşit olmasını istersen eibach ; ama tak tuk ses yapmasın dersen coil-ex
aracı yarın yıkatcam o zaman foto çekerim daha net belli olur

çevre genişledi haberler her yerden geliyor;hortum uğur halkaların tamamınamı takıcaz yoksa alt ve üstleremi takılcak;arkalarda hortum yokmuş bugün fark ettim önlerde var sadece;yarın hemen taktırayım

eyvallah dostum çerçeveyi verdim boyayacaklar salı cuma hariç saat 20:00 gibi müsaitim cepten ararsın görüşelim

coil-ex 3.5 var tabiki eibach'tan bin kat iyi o başka
ama şu sorun var coil-ex yay'da arka ve önü eşit düşürmüyor;bu yüzden eşit olmasını istersen eibach ; ama tak tuk ses yapmasın dersen coil-ex
aracı yarın yıkatcam o zaman foto çekerim daha net belli olur

gundı :)
benım sattıgım yaylarıı nıye kotuluyorsun sımdı coil ex kac senedır yay yapıyor ?
eibach dunya markası cınde fason yaptırmıyor yıllardan berı bu ısın ıcındeyımm ılk defa boyle bır sey duyuyourmm bırının eibach ı kotuledıgınıı bence rajona ters :)

alperen gittin yanlış yayı taktın aracına tok tok vurdu normal olarak sonra kalktın eibache sallıyorsun denedinmi ki eibachın aracın için ürettiği yayı fikrin olmadan kendi hatanı markaya yıkma bence hiç eibach formula araçlarının bile süspansiyon sistemlerini üretiyor sonra sen gidiyosun coil-exte coil-ex diosun:D

yakında o yaylarıda satar oo ben bı test edıyım ondan sonra gor bak kesın satar :)

bı eibach yaylı arabayı vıraja sokucam bırde coil ex lı arabayı aynı vıraja sokucamm hızlar sabıt olucakk vıdeosunuu bıle cekerımm :)

Geri