Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

tamam melii ve burak kardeş ben denedim abim eibach ve coil-ex leri ben kimseyi kötülemiyorum marka olarak ama ben coil-ex diyorum ; melii senle viraja koni amörtisörlerle giricez bakalım ne olcak ; kısmetse bugün koni amörtisör alıyorum

Alperen modlama işinde sınır tanımıyorsun bu aralar. koniler vs yakışır. Koni den sonraki izlenimlerini bekliyorum

Valla Alperen nedir bu hız kardeşim. Panjur yay amortisör falan. Şimdi jantta sıra. Aman araştırmadan alma. Sonra bide onun peşinde koşturma.

tamam melii ve burak kardeş ben denedim abim eibach ve coil-ex leri ben kimseyi kötülemiyorum marka olarak ama ben coil-ex diyorum ; melii senle viraja koni amörtisörlerle giricez bakalım ne olcak ; kısmetse bugün koni amörtisör alıyorum

sertlık ayarlıı all :D

öyle alacağım zaten melii o zaman aracı test edersin artık ;
ya bu konileri sadece arkalar için alsam nasıl olur melii
gerçi tek satan yoktur takım halinde satar

Bence takım al almışken, bozm arabanın dengesini :), fiyat ne verdiler koni için

alperen eibachı denedim diyorsun bide ya gittin benzinli yaylarını aldın kimseyi dinlemeden sanki biz aylardır burda boşuna bekliyomuşuz gibi sonra bide kalktın eibachten memnun kalmadım çok kötü deneyimdi falan diyosun anlamak güç gerçekten.neyse kazasız belasız sürüşler dilerim sana.

Geri