Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

alperenı anlamak bıraz gucluk cekıyourz 5 tane yabancı dılım var konusyurm allaha emanet ama alperenıı bır turlu anlıyamıyrm :)

alperen eibachı denedim diyorsun bide ya gittin benzinli yaylarını aldın kimseyi dinlemeden sanki biz aylardır burda boşuna bekliyomuşuz gibi sonra bide kalktın eibachten memnun kalmadım çok kötü deneyimdi falan diyosun anlamak güç gerçekten.neyse kazasız belasız sürüşler dilerim sana.
burak eibachları tak o zaman tekrar konuşalım burdan :cool:

Son düzenleme:
alperenı anlamak bıraz gucluk cekıyourz 5 tane yabancı dılım var konusyurm allaha emanet ama alperenıı bır turlu anlıyamıyrm :)
ingilizce : yes melli you cant understand me becasue I'm searching the best for me ; I test the eibach and I said that coil-ex is better.

arapça : aywa ya sayed melii tabaan ante ma takder tifhemni ; am beddavvur ala ahsen noo ; ana carrabet helezonat eibach ; coil-ex ahsan minhe

fransızca ?

almanca ?
:):D

Allah Allah :) Bırakın eibachı falan, çeviriye gelin! :D :D :D

Alperen yalnız bu coil-ex eibach muhabbetinde herkes eibach der. Onun için karşılaştırma yapmayalım bence :D

Bu arada arabam görünsün diyosan önce jant bence. Kim ne derse desin. En kötü arabaya jant tak bakarlar arabana. Yani en kısa sürede jant diyorum senin adına.

melih yaylar yalanmı oldu daha bi haber yokmu ya gümrükten çıkmadımı bunlar?

melinin yaylarına daha 3 hafta var.
arkadaşlar son noktayı bugün koydum
temiz ve sadece 2 hafta kullanılmış koni amörtisörleri taktım az önce ; ama yaylarla değil 5 cm yaylar ile koni amörtisör tavsiye edilmedi daha fazla tak tuk yapar dediler bende takmadım ; orijinal yayları ile taktık ; amörtisörlerde sertlik ayarı ve alçaltma özelliğe sahip ne kadar sert o kadar yere yakın demek ; coil-ex 5 cm yayları geri verdim yerine 3.5 cm yaylar alıcam ;yaylar gelince 3.5 coil-ex + koni amörtisörlü dört dörtlük araba olcak o zaman ; ama opel servisi adını vermek istemiyorum koni amörtisörler orijinal yaylar ile kullanırsan daha çok randuman alırsın dediler ; yaylarla kullanacağın zaman daha sportif olcak ama önve arkalardan gelen seslerden kurtulamazsın dediler ; en son durum koni amörtisör ve orijinal yayları ile takılı şu anda araç ; koni amörtisörler en sert ayarında ve 2 cm yere yaklaştı metre ile ölçtük belkide yayı takmaktan vazgeçerim duruma bağlı

araç dehşet oldu can herkese tavsiye ederim ama orijinal yaylarla daha verimli
coil-ex veya eibach farketmez sonuçta spor amörtisör artık takıcam 3.5 luk
zaman alcak gibi bu sefer

Geri