Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

uğur bi çok arkadaşımız fiyat bekliyo sanırsam ondan pek bi katılım yok ama mayıs sonuna kadar da zaman var tezkere günü sayar gibi gün sayıyorum valla şu yaylar için.şu hafta bi geçsin bi sonraki hafta tekrar bi irtibat kuralım dp-tuningle belki güncel bilgiler alabiliriz.

Dediğin gibi heralde burak. millet fiyat bekliyo. bende sıkıldm beklemekten. Dün buluşmada baktım benim araba adnanın arabanın yanında leylek gibi kalıyo :)

uğur ferhat arkadaşımızın arabayı gördün eğer bizde de öyle bi görüntü olursa eke falan gerek kalmıycak.kw nasıl bi yay acaba?senin jantlar 18di demi buarada?

uğur ferhat arkadaşımızın arabayı gördün eğer bizde de öyle bi görüntü olursa eke falan gerek kalmıycak.kw nasıl bi yay acaba?senin jantlar 18di demi buarada?

Gördüm. Kw markasını ilk defa duyuyorum. Eğer bizimki de bu kadar düşerse dediğin gibi eke gerek kalmaz. Evet benim jantlar 18''.

Gördüm. Kw markasını ilk defa duyuyorum. Eğer bizimki de bu kadar düşerse dediğin gibi eke gerek kalmaz. Evet benim jantlar 18''.
ben eibachın dizek kodunu bulduğumuz sitede gördüm kw markasını bugün baktım onlarında bi kodu var 1.3 cdti için 3.5 cm düşürüyor aracı fiyat olarakta aynı gibi konfor ve performansınıda öğrenmek lazım yayın sonra düşünülebilir belki.

arkadaşlar aklıma takılan bişey var biri bana yardım etsin bu konuda; biz şimdi araçlarımızın orjinal yaylarını çıkarıp farklı bir yay takınca bu durum bizim kaskomuzu nsl etkiler?kasko şirketine bunu bildirmelimiyiz?yay takıldıktan sonra oluşucak herhangi bi olaydan sonra kasko şirketimiz bu durumu bahane gösterip bizi sıkıntıya sokabilirmi?bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

bence bir sorun olmaz çünkü eibach'in sitesinde bmw'yi test ediyolar yaysız ve yaylı sekılde ikiside farklı araç yaylı olan daha cabuk duruyo falan virajlarda zaten söylemeye gerek yok inanmazsalar bile izletirsin videoyu:)

3 parmak düşmesi imkansız yanlışınız var denendi ve görüldü pro kit taktım (3.5 aslında 3 cm çünkü kutudada up to 35 mm yazar) araç tam 2 parmak indi sportline taktım (5cm) 4 parmak indi ;)

3 cm 2 parmak oluyorsa, 5 cm nasıl 4 parmak oluyor???

heee pardon ılk olcumu ısaret ve orta parmakla yaptın. onlar biraz etli tabi. serçe ve yuzuk parmagını 5 cm ı takınca devreye soktun. onlar cılız ondan 4 parmak oldu heralde.

bence bir sorun olmaz çünkü eibach'in sitesinde bmw'yi test ediyolar yaysız ve yaylı sekılde ikiside farklı araç yaylı olan daha cabuk duruyo falan virajlarda zaten söylemeye gerek yok inanmazsalar bile izletirsin videoyu:)

hakan yayın işe yaramıycağına şüphe yok zaten ama sigorta acentaları para vermemek için böyle bi durumu bahane edebilirlermi acaba?çünkü geçengün sigorta yaptırdığım arkadaşl bana kuşkulu bi şekilde sen bu arabayı yükselttin mi dedi bende zaten leylek gibi daha ne yükselticem dedim ordan takıldı bu soru aklıma kendine sorup işi uyandırmak istemedim varsa bi olumsuzluğu eğer.

Valla burak inşallah başımıza öyle bir iş gelmez de gelirse de yayı öne sürecek sigorta şirketini yıkarım :) Kasko yaptığınız arabaya baksaydınız o zaman derim bende :) Şaka bi yana zannetmiyorum böyle bişey olacağını.

Geri